reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@mona993, @Martaem1983 powodzenia dziewczyny 😘😘😘✊
@Riddikulus wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 😘😘😘
Dzięki za kciuki, jakoś mam negatywne przeczucia do tego wszystkiego i jakoś taka spokojna jestem. Głupie to, ale już myślę jakie badania wykonam przed kolejnym transferem.
Oby Tobie ból głowy szybko przeszedł, ale ten czas leci, jak zaczęłam podczytywac wątek to Ty byłaś zaraz po transferze.
 
Jejku jak ten czas leci.Pamietam ze mialysmy razem pierwszy transfer.Tobie sie udali mi troche pozniej.Najwazniejsze ze sukcec😄
Wszystko juz przygotowane do powitania niuni?
U mnie tragedia jesli chodzi o przygotowania bo na wszystko trzeba czekac-meble😪Poza tym czuje sie taaaka ciezka ale na szczedcie apetyt troche przystopowal.Po swietach mam usg i usg polowkowe wiec 2 razy bede widziala swoj cud❤

Noo, pamiętam... Ważne sie sie udalo 😘
Taak, wszysto już czeka tylko małej sie nie spieszy 😁 Ja też sie czuje ciężka, zobaczysz co będzie w 9 miesiacu 😁😁😁 Ja też mam ostatnie usg w czwartek, wyprosiłam bo chce wiedzieć czy mała jest obrócona główką do dołu żeby nie bylo niespodzianek 🙂😘
 
Dzięki za kciuki, jakoś mam negatywne przeczucia do tego wszystkiego i jakoś taka spokojna jestem. Głupie to, ale już myślę jakie badania wykonam przed kolejnym transferem.
Oby Tobie ból głowy szybko przeszedł, ale ten czas leci, jak zaczęłam podczytywac wątek to Ty byłaś zaraz po transferze.

Dziękuję kochana😘
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze u Ciebie ✊😘
 
reklama
Pytanie o szczepienie na COVID.
Co myślicie o szczepieniu sie podczas starań ? Mówi sie, ze może zaburzać płodność. Konsultowalyscie to ze swoimi lekarzami ?
 
Do góry