reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane tez bylam dzisiaj na becie i teraz miejsca znaleźć sobie noe moge
To witaj w klubie, bo ja byłam z samego rana na kolejnej becie.. i też nie mogę się na niczym skupić, nie mówiąc o rewolucjach żołądkowych 😜 jeszcze niecałe 3 godziny do wyniku, co to będzie, co to będzie? 🤔
 
reklama
"Ciekawa teoria"[emoji2358][emoji2358][emoji2358][emoji2358]
Zakladam, ze corki nie szczepisz?[emoji6]
W tamtym tyg mialam rozmowę na ten temat z moja gin. Powiedziała to samo co mysle ja - "jesli ktos boi się sie bardziej szczepionki niz choroby to ma nie po kolei w głowie".
Na temat tego, ze to nie szczepionka sie nie wypowiem. Nie bede sie denerwować [emoji23]

Moja bratowa wlasnie przechodzi covid z 8mym miesiacu ciazy i jest z nia slabo od 2 tyg. Praktycznie nie wstaje, bo nie ma na to sil. Ale przeciez ta choroba nie istnieje, nie ma sie co bac [emoji6][emoji6]
Niestety, im więcej osób negujących istnienie tej choroby i szerzacych panikę nt szczepionki tym dłużej to wszystko będzie trwalo, a co za tym idzie ludzie będą umierać, jak nie przez covid to przez bankructwo i inne poboczne tragedie
 
Dzięki. Tu nic nie dają ale ja sama zorganizowałam sobie jakieś leki.. To twój duży mniejszy od mojego.. Ja pierdziele ciekawy kiedy to paskudztwo się wchłonie :( Odstawilam narazie heparyne bo chyba ona też pompuje krwiaka wg lekarki ale jakieś sprzeczne informacje do mnie na ten temat docierają.. Wyjaśnię z polskim lekarzem jak już go zobaczę.
Tobie się na brązowo tez oczyszczał?
Miałam akard na początku (profilaktycznie) i odstawiłam go jakoś w 7 tc 🤔
Tak, na brązowo ;) po tym jak się oczyścił około 18 tc to już więcej nie było po nim śladu ☺️
 
"Ciekawa teoria"[emoji2358][emoji2358][emoji2358][emoji2358]
Zakladam, ze corki nie szczepisz?[emoji6]
W tamtym tyg mialam rozmowę na ten temat z moja gin. Powiedziała to samo co mysle ja - "jesli ktos boi się sie bardziej szczepionki niz choroby to ma nie po kolei w głowie".
Na temat tego, ze to nie szczepionka sie nie wypowiem. Nie bede sie denerwować [emoji23]

Moja bratowa wlasnie przechodzi covid z 8mym miesiacu ciazy i jest z nia slabo od 2 tyg. Praktycznie nie wstaje, bo nie ma na to sil. Ale przeciez ta choroba nie istnieje, nie ma sie co bac [emoji6][emoji6]
Chciałabym żeby była to teoria 🤷🏼‍♀️
Jesteśmy wolnymi ludźmi, jeżeli chcesz się szczepić proszę bardzo ;)
Tylko radzę samemu się wgłębiać w temat a nie liczyć tylko na lekarzy, którzy są opłacani z koncernów ;)

Koronowirusy są znane od lat 60. Wirus był, jest i będzie :) I nowością nie jest, że się mutuje :)
 
Chciałabym żeby była to teoria [emoji2372]
Jesteśmy wolnymi ludźmi, jeżeli chcesz się szczepić proszę bardzo ;)
Tylko radzę samemu się wgłębiać w temat a nie liczyć tylko na lekarzy, którzy są opłacani z koncernów ;)

Koronowirusy są znane od lat 60. Wirus był, jest i będzie :) I nowością nie jest, że się mutuje :)
Jesli pozwolisz bede miec mimo wszystko wieksze zaufanie do mojej lekarki, ktora mnie nie zawiodła nigdy niz do wiedzy z czeluści internetu opartej na teoriach spiskowych [emoji4]
 
"Ciekawa teoria"[emoji2358][emoji2358][emoji2358][emoji2358]
Zakladam, ze corki nie szczepisz?[emoji6]
W tamtym tyg mialam rozmowę na ten temat z moja gin. Powiedziała to samo co mysle ja - "jesli ktos boi się sie bardziej szczepionki niz choroby to ma nie po kolei w głowie".
Na temat tego, ze to nie szczepionka sie nie wypowiem. Nie bede sie denerwować [emoji23]

Moja bratowa wlasnie przechodzi covid z 8mym miesiacu ciazy i jest z nia slabo od 2 tyg. Praktycznie nie wstaje, bo nie ma na to sil. Ale przeciez ta choroba nie istnieje, nie ma sie co bac [emoji6][emoji6]
Ja szczepiłam się podczas karmienia piersią, nie pojmuje przeciwników .....ile jeszcze mamy siedzieć w domu?
 
reklama
Do góry