reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A co szkodzi zdrowiu ja nie wiem bo ja nigdy nie miał tego więc tylko pytam was o rady 😔jestem zielona dopiero się uczę
Powiedz mu na nast wizycie zeby zlecil ci badania,ktore beda wskazywac na potrzebe brania tego.Niech nie robi z Ciebie krolika doswiadczalnego.😔ile masz transferow ( nieudanych) za soba,bez implantacji?
 
8 dojrzałych 😃😃😃 jednak lubię długo i delikatnie 😜😍
Hurrraaaa, hurrraaaaaa ;) Ja tez sie musze pochwalic ;) Kupilam nowe buty do biegania ;) Pamietasz jak w tamtym roku dokladnie kupilam buty do biegania w nagrode po stymulacji to @fredka84 sie pytala czy damskich nie bylo 😂 😂 😂 I dokladnie rok temu jak sie okazalo zezostalam z jednym zarodeczkiem przeszlam zalamanie nrwowe a po roku jestem juz MAMA 💖💖💖😍😍😍😍 Wszystko jest mozliwe !!!!! Trzymam kciukasy !!!!!!!
 
Z częstych obserwacji bet u innych, raczej się podwajała lub potrajała. W sumie to nie mam dobrego porównania, jak naprawdę moja beta przyrosła po 2 dniach, gdyż miałam przeskok 4 dni.. Zobaczymy co środa pokaże
Ty nie patrz na innych ,tylko sluchaj nas czarownic🤣🤣Beta jest ok,naprawde.Jakby byla do doopy,napewno bym tego w bibulke nie owijala.😉
 
No a jednak możliwe 😊
Ale też nieodpowiedzialne aby lekarz zalecal tak silny lek bez badan z których ma wynikać ze potrzeba go wziąć. Zapytaj najlepiej go czy może Ci zlecić takie badania dla własnego spokoju. Zapytaj go tez czy będzie kontrola morfologii po tym leku bo bez tego to jeszcze bardziej ryzykowne
 
Powiedz mu na nast wizycie zeby zlecil ci badania,ktore beda wskazywac na potrzebe brania tego.Niech nie robi z Ciebie krolika doswiadczalnego.😔ile masz transferow ( nieudanych) za soba,bez implantacji?
Jeden 2 blastki dobrej jakości i powiedział że tak zrobimy przy następnym Et nie mam pojęcia 🤔
 
Ty nie patrz na innych ,tylko sluchaj nas czarownic🤣🤣Beta jest ok,naprawde.Jakby byla do doopy,napewno bym tego w bibulke nie owijala.😉
A Ty kiedy się dowiesz kogo tam pod serduchem hodujesz? Czy coś mnie ominęło ;)
U mnie dwa razy z wolniej rosnącej bety okazał się być chłopiec wiec ja w tym też upatruje jakaa logikę ;)
 
reklama
Ale też nieodpowiedzialne aby lekarz zalecal tak silny lek bez badan z których ma wynikać ze potrzeba go wziąć. Zapytaj najlepiej go czy może Ci zlecić takie badania dla własnego spokoju. Zapytaj go tez czy będzie kontrola morfologii po tym leku bo bez tego to jeszcze bardziej ryzykowne
A co po tym leku morfologia siada
zapytam napewno co i jak bo się teraz boje 😔
 
Do góry