reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
My właśnie już też po badaniach, czekamy na wyniki, i za tydzień we wtorek 6 kwietnia mam wizytę, żeby już omówić wyniki badań i ustalić, co i jak z całą procedurą :) Klinika i lekarz, mam nadzieję, że już w końcu dobrze trafiony, z polecenia i również dobre wrażenie po pierwszym spotkaniu, więc mam nadzieję, że będzie dobrze tak dalej :) U Was jaka jest sytuacja? Skąd decyzja o in vitro? U nas po 2 nieudanych IUI powiedział nowy lekarz na konsultacji, że IUI można robić, ale jak dla niego bez żadnego efektu będzie i od razu in vitro ze względu na niskie AMH ok. 1 oraz zaniżone parametry nasienia.
Hej u mnie teoretycznie problemem są niedrożne jajowody ( w tamtym roku naturalna ciąża pozamaciczna ) - robiłam drożność w lutym i ni hu hu ani kropelka się nie przecisnęła . Żołnierze starego - bardzo dobre moje amh ciut powyżej 7 wiec wszystko ok . Jedynie co to miałam po cp prolaktyne podwyższoną - ale to już wyregulowalismy - od 2 miesięcy nie biorę leku i ciekawa jestem a wyniki będę miała w środę bo udało mi się na NFZ zrobić .
 
Nikt nie podaje tego leku bez konsultacji i badan immunologa.To jest lek przeznaczony dla pacjentow onkologicznych,ktorzy po chemii maja bardzo zle wyniki krwi.Tez sie dziwie,ze daje ci ten lek bez wskazan.
Wiem właśnie nie wiem dlaczego tak mówił dr bez badań podal ten lek że taki będzie
 
Hej u mnie teoretycznie problemem są niedrożne jajowody ( w tamtym roku naturalna ciąża pozamaciczna ) - robiłam drożność w lutym i ni hu hu ani kropelka się nie przecisnęła . Żołnierze starego - bardzo dobre moje amh ciut powyżej 7 wiec wszystko ok . Jedynie co to miałam po cp prolaktyne podwyższoną - ale to już wyregulowalismy - od 2 miesięcy nie biorę leku i ciekawa jestem a wyniki będę miała w środę bo udało mi się na NFZ zrobić .
Rozumiem! To powodzenia, trzymam kciuki :)
 
Zabic cie nie zabije,ale szkoda zdrowia ,jesli by sie okazalo ze go nie potrzebujesz
Dlatego zapytałam jaki lekarz bez badań i zaleceń godzi się na podanie tego leku bo to az nie możliwe w przypadku lekarzy z Invicta... Z wynikami badan się z tym nie zgadzają bo nie wierzą w KIRy a co dopiero bez....
 
reklama
Do góry