reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

To wasza pierwsza procedura? To macie 7 zapłodnionych komórek. W PL do 35rz wolno zaplodnic tylko 6. Nawet jeśli wszystkie 6 dojdą do blastki to raczej góra dwójka dzieci będzie. A jak słabe zarodki wyjdą to w następnej procedurze zaplodnicie więcej. A i produkujesz komórki? Masz AMH ok? Jeżeli tak to nie zabraknie wam...
Druga.
W pierwszej 5 prób. Cztery beta 0, raz cp i usunięcie jajowodu.

Dobra już się ogarnęłam, przepraszam miałam małe zamieszanie w głowie [emoji1751]
Może niepotrzebnie to pisałam [emoji1751]
 
reklama
Poszły nam juz 2 najlepsze blastki, zostały 2 z 6doby,ktore chce zabrać razem gdyż są średnie 4bb i 4bc.W tą ostatnią kompletnie nie wierzę😪Czy znacie historie którym udało się z blastka z 6 doby?
 
Poszły nam juz 2 najlepsze blastki, zostały 2 z 6doby,ktore chce zabrać razem gdyż są średnie 4bb i 4bc.W tą ostatnią kompletnie nie wierzę😪Czy znacie historie którym udało się z blastka i z 6 doby?
Ile bierzesz progesteronu? Jaki poziom był?
Nie badałam teraz progesteronu, ale dostaje końskie dawki 3x progesterone besins, ultrogestan 1x, cyclogest 1x.lacznie wychodzi 900mg na dobe
 
Poszły nam juz 2 najlepsze blastki, zostały 2 z 6doby,ktore chce zabrać razem gdyż są średnie 4bb i 4bc.W tą ostatnią kompletnie nie wierzę😪Czy znacie historie którym udało się z blastka z 6 doby?
Nie udowodniono, aby blastocysty z 6 doby miały dużo więcej wad genetycznych, niż te z 5. Jest wiele czynników, które wpływają na rozwój zarodka. Ponoć podanie zarodka 6 dniowego w dniu 5 po owulacji zwiększa szanse. Ogółem 4BB nawet z 6 doby to fajny zarodek.
Ja sama miałam transferowaną morule/ wczesną blastocyste w 5 dobie i była ciąża biochemiczna. Znam dziewczynę która również miała transferowaną morule w 5 dobie i ma z niej córeczkę. Częściej transferowano wczesne blastocysty w 5 dobie, niż hodowano do 6 do firm „starszych” . I rodziły się z nich dzieci :-)
 
Poszły nam juz 2 najlepsze blastki, zostały 2 z 6doby,ktore chce zabrać razem gdyż są średnie 4bb i 4bc.W tą ostatnią kompletnie nie wierzę😪Czy znacie historie którym udało się z blastka i z 6 doby?

Nie badałam teraz progesteronu, ale dostaje końskie dawki 3x progesterone besins, ultrogestan 1x, cyclogest 1x.lacznie wychodzi 900mg na dobe
Bierz nospe i czekaj do jutra. Skurcze mogą być implantacyjne bo coś takiego jest. I utrzymuje się długo. Stąd objawy przed okresem a ciąża jest :-) plamienia to może być implantacja, albo pękło naczynko i tyle. Duże dawki progesteronu to kruche naczynia. A może bierzesz jakieś leki - heparyna, accard one tez mogą powodować plamienia. Jutro wszystko będziesz wiedzieć :-)
 
reklama
Nie udowodniono, aby blastocysty z 6 doby miały dużo więcej wad genetycznych, niż te z 5. Jest wiele czynników, które wpływają na rozwój zarodka. Ponoć podanie zarodka 6 dniowego w dniu 5 po owulacji zwiększa szanse. Ogółem 4BB nawet z 6 doby to fajny zarodek.
Ja sama miałam transferowaną morule/ wczesną blastocyste w 5 dobie i była ciąża biochemiczna. Znam dziewczynę która również miała transferowaną morule w 5 dobie i ma z niej córeczkę. Częściej transferowano wczesne blastocysty w 5 dobie, niż hodowano do 6 do firm „starszych” . I rodziły się z nich dzieci :-)
Masakra, jak ciężko się pozbierać po kolejnej porażce.Myślałam, że będę silniejsza.. Wielki szacun dla tych które przeszły kilka stymulacji i wiele transerow..
 
Do góry