reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja miałam aż 29 jajek a tylko 1 zarodka. Pisałyśmy tylko o ilości jajek i szczęściu niegatki, która miała mniej jajek a ma aż 2 cudy 😊
Dziękuję 😘💕
Wiem,wiem...ale niestety z obserwacji chyba juz 8 letnich tutaj powtarza sie regula,ze duzo komorek czy zarodkow wcale nie jest dobre.Bo malo zostaje na koncu albo i nic.
Sama jestem tego przykladem😖
 
Tak jak mówiłam, to nie mój czas 😭😭😭😭😭 odpuszczam na razie... Nie wiem kiedy znów podejdę do transferu 😭😭😭😭😭 na razie chce chyba odpocząć psychicznie 😔 dziś beta tylko 9 😔😔😔😔
Kurde, trzymaj się dzielnie 😥. Wyplacz dziś wszystkie żale i zobaczysz, że za kilka dni poczujesz się troszkę lepiej ❤️
Doczekasz swojego cudu, zobaczysz - tylko musisz być silna❤️
 
reklama
Jedź na betę i zobacz. Wiele kobiet tutaj nawet krwawiło. Może to implantacja, zarodek sobie miejsce wgryza.
Pojechałabym na betę nawet dzisiaj ale już za późno, u mnie na zadupiu i w pobliżu zadupia pobierają krew do godz. 10. Wytrzymam do jutra i przed 7 rano zapieprzam do labo chyba że krew mnie do tego czasu zaleje 🤦‍♀️
 
Do góry