reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bierz nospe i czekaj do jutra. Skurcze mogą być implantacyjne bo coś takiego jest. I utrzymuje się długo. Stąd objawy przed okresem a ciąża jest :-) plamienia to może być implantacja, albo pękło naczynko i tyle. Duże dawki progesteronu to kruche naczynia. A może bierzesz jakieś leki - heparyna, accard one tez mogą powodować plamienia. Jutro wszystko będziesz wiedzieć :-)
Plamienia mnie tak nie martwią, jak silne bóle, takie menstruacyjne, ból aż ciągnie po udach.. Ehh.. zobaczę jutro czy chociaż beta ruszyła..
 
A w którym dniu transfer, ze morule? W 4 dniu? Tak u mnie był progesteron jeszcze przed transferem 160ng/ml. I tak mu zostało do II trymestru. Pewnie jakieś „dobre” cialka żółte działają. Ja miałam taki progesteron a brałam tylko lutinusa 3x 100mg. Jak widać to był dobry progesteron ;-)
Tak w 4 dniu. W niedzielę był 5 i było zamknięte.
Rozwijały się wtedy książkowo. 3 przytrzymali do blastki i zamrozili 4.2.3
Ja przed transferem nie mierzyłam. Też mam lutinus 3×1 ale daje 4 czasami 5 bo zawsze miałam problem z jego wysokością.
Wcześniej jak brałam luteinę na cyklu sztucznym to po 15 tabletkach i 1 zastrzyku prolutex potrafiłam mieć progesteron około 20.
 
Dziewczyny, ku.. wa rozsypałam sie😪😪😪 Siedzę i ryczę w rogu łóżka.. dostałam silnych bóli okresowych i brązowych plamień.. Dziś 8dpt, jutro miałam testować i chyba **** z tego.. A tak byłam pozytywnie nastawiona bo do wczoraj czułam się tak samo, jak przy pierwszym udanym transferze.. była iskierka nadzieji.. Nie rozumiem, dlaczego się nie udaje .. Mieliśmy 11 dobrych zarodków w 3 dobie i co tu się stanęło🤷‍♀️🤷‍♀️, że popadały w 5 dobie, a jak nie w 5 to u mnie w brzuchu zaczynają.. Dlaczego to jest takie niesprawiedliwe 😪😪😪
Jedź na betę i zobacz. Wiele kobiet tutaj nawet krwawiło. Może to implantacja, zarodek sobie miejsce wgryza.
 
reklama
Do góry