reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Omg ale mam stresa przed jutrem 😔😔😔 Boje się że już beta będzie 0.... Seriooo 😔 no jak może być dobrze jak od jakiegoś czasu tylko pech mnie otacza 😔😔😔 właśnie dostałam telefon że moja ciocie pokonał covid 😔😔😔😔 mam mega dola... Serioooo 😭😭😭 przecież nie narysuje sibie wysokiej bety..
Mam nadzieję że wynik będzie jednak inny niż przewiduje, ale szczeze w to wątpię bo był naprawdę maly wczoraj i nie daje sobie szans... 😔😔😔😔
Moja teściowa też przegrała z covidem. A byla zdrowa, nic jej nie bylo 😢 Dalej się nie możemy pozbierać..


Już nie masz na nic wpływu.. Ale w razie czego wspaniałe zaplecze! 3 blasty ❤
 
reklama
Omg ale mam stresa przed jutrem [emoji17][emoji17][emoji17] Boje się że już beta będzie 0.... Seriooo [emoji17] no jak może być dobrze jak od jakiegoś czasu tylko pech mnie otacza [emoji17][emoji17][emoji17] właśnie dostałam telefon że moja ciocie pokonał covid [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17] mam mega dola... Serioooo [emoji24][emoji24][emoji24] przecież nie narysuje sibie wysokiej bety..
Mam nadzieję że wynik będzie jednak inny niż przewiduje, ale szczeze w to wątpię bo był naprawdę maly wczoraj i nie daje sobie szans... [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]
Rozumiem Twój stres ale teraz możesz tylko czekać na wynik bety Ja trzymam kciuki żeby była jak najwyższa [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Jak czesto w Waszych klinikach trzeba powtarzac test na covid? Bo dziś dzwoniłam na nowej kliniki do której moze sie przeniose, jeszcze nie zdecydowałam i test 300zł i ważny tylko miesiac [emoji20][emoji20][emoji20] Jak by mało to wszystko kosztowało to jeszcze test na covid [emoji36][emoji36][emoji36][emoji36]
A musisz robić u nich czy może być gdzie indziej? Bo w diagnostyce mają antygenowe za 120 zł. Spora oszczędność
 
Omg ale mam stresa przed jutrem 😔😔😔 Boje się że już beta będzie 0.... Seriooo 😔 no jak może być dobrze jak od jakiegoś czasu tylko pech mnie otacza 😔😔😔 właśnie dostałam telefon że moja ciocie pokonał covid 😔😔😔😔 mam mega dola... Serioooo 😭😭😭 przecież nie narysuje sibie wysokiej bety..
Mam nadzieję że wynik będzie jednak inny niż przewiduje, ale szczeze w to wątpię bo był naprawdę maly wczoraj i nie daje sobie szans... 😔😔😔😔
Przykro mi, trzymaj się jakoś. A jutro będzie dobrze ✊
 
Hejka laseczki byliśmy ze starym w klinice bo jeszcze wymazy z cewki miał do zrobienia a o nich zapomniał . W 2 dniu cyklu czyli za kilka dni mam zrobić hormony i odrazu na wizytę do Pani dr . Ale już dziś pielęgniarka poinformowała mnie ze nie mam co liczyć na ten cykl bo jak bym była stymulowana to punkcja by mi w święta wypadała a oni zamknięci :( . A ja mam jesCZe długie cykle 🤦🏼‍♀️ takie po 36-40 dni. I znowu tyle czekania ehhhh
 
reklama
Jak czesto w Waszych klinikach trzeba powtarzac test na covid? Bo dziś dzwoniłam na nowej kliniki do której moze sie przeniose, jeszcze nie zdecydowałam i test 300zł i ważny tylko miesiac [emoji20][emoji20][emoji20] Jak by mało to wszystko kosztowało to jeszcze test na covid [emoji36][emoji36][emoji36][emoji36]
Jaka klinika ???
 
Do góry