reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak czesto w Waszych klinikach trzeba powtarzac test na covid? Bo dziś dzwoniłam na nowej kliniki do której moze sie przeniose, jeszcze nie zdecydowałam i test 300zł i ważny tylko miesiac [emoji20][emoji20][emoji20] Jak by mało to wszystko kosztowało to jeszcze test na covid [emoji36][emoji36][emoji36][emoji36]
U mnie przed kazdym transferem musialam robić nowy test. Tez 300 zl :/ z testu zwalnia tylko potwierdzenie przejscia covidu :/
 
reklama
Omg ale mam stresa przed jutrem 😔😔😔 Boje się że już beta będzie 0.... Seriooo 😔 no jak może być dobrze jak od jakiegoś czasu tylko pech mnie otacza 😔😔😔 właśnie dostałam telefon że moja ciocie pokonał covid 😔😔😔😔 mam mega dola... Serioooo 😭😭😭 przecież nie narysuje sibie wysokiej bety..
Mam nadzieję że wynik będzie jednak inny niż przewiduje, ale szczeze w to wątpię bo był naprawdę maly wczoraj i nie daje sobie szans... 😔😔😔😔
Ech, ten wirus to mega dziadostwo - jedni się z niego śmieją i ich nie rusza, a inni umierają. Taka smutna loteria - nie wiadomo kto jak zareaguje 😔.
Staraj się nie załamywać jak wynik będzie nie taki jak oczekiwałaś❤️. Musisz być dzielna i nie możesz się poddawać ❤️. Nie chcę Ci pisać, że będzie dobrze, bo tego po prostu nie wiem. Ale pamiętaj, że my tu jesteśmy z tobą i jeśli nie teraz, to za niedługi czas spełnisz swoje marzenie❤️. Musisz o to zawalczyć 💪.
 
Omg ale mam stresa przed jutrem 😔😔😔 Boje się że już beta będzie 0.... Seriooo 😔 no jak może być dobrze jak od jakiegoś czasu tylko pech mnie otacza 😔😔😔 właśnie dostałam telefon że moja ciocie pokonał covid 😔😔😔😔 mam mega dola... Serioooo 😭😭😭 przecież nie narysuje sibie wysokiej bety..
Mam nadzieję że wynik będzie jednak inny niż przewiduje, ale szczeze w to wątpię bo był naprawdę maly wczoraj i nie daje sobie szans... 😔😔😔😔

Przykro mi z że Twoja ciocię pokonał covid ☹️
Oby wszystko było dobrze jutro i oby beta urosla ✊😘
 
Przedstawiam wam Malgosie ktora wczoraj przyszla na swiat o 11.02 I wazy 3320g . Mamusia ciezko przeszla CC bo zadne znieczulenie na nia nie dzialaly i musieli ja uspij bo zaczela bardzo krzyczec na sali z bolu, ale najważniejsze ze jestemy razem🥰🥰🥰kocham nad zycie
Dzielne kobietki z Was❤️ z całego serca gratuluję 😘😘
 
reklama
Moge zrobic gdzie chce i dostarczyc wynik Dziękuje za info o tej diagnostyce [emoji16]
Trzeba szukać gdzie najtaniej, bo kupę kasy to wszystko kosztuje. Tylko upewnij się czy może być antygenowy czy może koniecznie PCR. Mi w Invicta robili ten z krwi na przeciwciała, w sumie to trochę nielogiczne ale tak zrobili 😉
 
Do góry