reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja przy poerwszym transferze tez doszukiwalam sie objawow.A widzisz mnie cycki do tej pory nie bola.Takze kazda inaczej ma
Wiesz ja mam wszystko w jednym cyklu stymulacja punkcja i transfer wiec myśle ze ból to te wszystkie hormony 😬
Ja skończyłam doszukiwać sie objawow po 1 nieudanej iui... 🤨 ale pewnie za kilka dni zacznie sie lekki niepokój 😂 juz chyba siła wyższa
 
reklama
Będzie dobrze, zobaczysz ! Też się stresowałam a okazało się, ze zarodki zdrowe. Co więcej podobno w Invicta podają płeć :-) Głowa do góry !
tak dadza znac mojej klinice odnosnie plci ale przede mna to bedzie zatajone, bede wiesz widziec raport ale plec bedzie zamazana. dziekiuje oby bylo dobrze bo tyle pieniedzy , 2 stymulacje oby 2 chociaz buly zdrowe!
 
Wiesz ja mam wszystko w jednym cyklu stymulacja punkcja i transfer wiec myśle ze ból to te wszystkie hormony 😬
Ja skończyłam doszukiwać sie objawow po 1 nieudanej iui... 🤨 ale pewnie za kilka dni zacznie sie lekki niepokój 😂 juz chyba siła wyższa
Ja oba transfery tez mialam tak stymulacja punkcja teansfer.Mi leki wplywaly tylko na nerwy😉
Napewno pojawi sie niepokoj i strach bo to normalne.Kazda z nas czeka zeby okazali sie ze to ten transfer.
 
No właśnie jak ja sie naczytałam, że ktoś tam podchodził już 7 razy i nie może trafić na "ten" zarodek to mi się słabo robi bo dlaczego u mnie miałoby sie udać za pierwszym razem
 
No właśnie jak ja sie naczytałam, że ktoś tam podchodził już 7 razy i nie może trafić na "ten" zarodek to mi się słabo robi bo dlaczego u mnie miałoby sie udać za pierwszym razem
No ale sa i dziewczyny ktore mialy zloty traf za pierwszym razem.Wiec dlaczego nie mozesz tez do nich nalezec🤷‍♀️
 
reklama
Teraz nie jest dobry czas na decyzję. Teraz jest dobry czas na popłakanie i odpoczęcie od tematu. Pożyj po prostu. Bądź dla siebie dobra i rób wszystko, co sprawia Tobie przyjemność. Po takiej walce na to zasłużyłaś. Też to przeszłam po nieudanej inseminacji. Pół roku nie robiliśmy nic, nie omawialiśmy nic. A jak poczujesz, że jednak iskierka tli się nadal lub coś się w głowie kłębi to wróć do nas. Będzie łatwiej przez to przechodzić z kimś, kto mierzy się z podobnymi problemami. Ściskam.
Dziękuję kochana za wsparcie. Tak właśnie zrobię, choć pierwsze tygodnie będą ciężkie gdy bliscy będą pytać i jaki wynik😭staram się jak narazie nie zaczynać tematu. Po waszych słowach otuchy już mi się płakać Chce dziękuję wam bardzo❤️
 
Do góry