reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dziś mój 10 dpt zrobiłam bete dla kliniki bo ja już po tej 7 dpt wiedziałam, że nic z tego nie będzie. Mam jeszcze 3 ❄( 1 blastke i 2 trzy dniowe), teraz podejdę znowu do kriotransferu. Ale tak się zastanawiam czy później, zakaldajac, ze znowu nie wyjdzie nie zrobić jakiś dodatkowych badań...Ogólnie u nas problem z nasienie, przeciwciała przeciwplemnikowe 100%. Ja mam niedoczynność tarczycy, oczywiście pod kontrolą. Z pierwszego transferu mamy córkę, miałam wtedy podane 2 zarodki trzy dniowe. I tu na koniec moje pytanie co powinnam zbadać? Chce przemyśleć wszystko, a przede wszystkim finanse.
 
Ja bym wolała żeby samo się oczyściło,to byśmy szybciej mogli zacząć kolejny transfer.
Na razie póki jeszcze w miarę się czuję to czekam co będzie.Mąż powiedział żebym na razie nie panikowała, a jak będzie coś się poważnego działo to wtedy pojedziemy do szpitala.
Jasne. Wszystko zależy od Twoijej psychiki No i oczywiście od tego czy jajo płodowe dalej nie rośnie No bo u mnie tak było i po zabiegu lekarz powiedział ze nawet jeśli czekałabym dłużej to i tak niestety skończyłoby się zabiegiem 🙄ale miejmy nadzieje ze u Ciebie absolutnie nie będzie to potrzebne i trzymam mocno kciuki ✊😘
 
Hej, to będziemy testować w podobnym czasie :-) U mnie dziś 3dpt i od początku mam ciągnienie w dole brzucha ale wmawiam sobie, że to od progesteronu. Test planuję zrobić w piątek 19.03 a potem lecę na betę 22.03 (12 dpt). Wszechświecie sprzyjaj nam ! :-)
Powiem Wam ze ja przy każdym udanym transferze miałam takie dziwne uczucie w podbrzuszu jak się schylalam delikatnie. Tak jakby rozpieranie? Ciężkość ? Nie wiem jak to określić 🙂No i ciągniecie obowiązkowo 😀
 
A powiedz ,że jeszcze kawowe Michaszki 😋😋😋
Mamunia ma rację 😉. A wiesz, że ja wydzielam cukierki mojej kierowniczce? To moja kumpela jest i za bardzo kocha słodycze. Przyniosła mi takie cukierki Grzeski - zajebiste są. No i jej wydzielam po dwa dziennie do kawy 😜
Grześki cukierki są świetne 😂mój mąż je uwielbia 🤣swoją droga czego on nie uwielbia 🤔🤔🤔🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry