reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Badanie z krwi zrobię chyba w środę, ale kusi mnie wcześniej zrobić test, ale zobaczę jeszcze. A Ty miałaś 5 dniowy zarodek?
Tak 5dniowy a ty. Wcale ci się nie dziwię że chcesz wcześniej zrobić. Ja pewnie też zrobię ale tylko dzień wcześniej. Jak się ogólnie czujesz? Ja mam od 3 dni dziwne skórze jajników😏 czy to jakiś znak?
 
reklama
Tak 5dniowy a ty. Wcale ci się nie dziwię że chcesz wcześniej zrobić. Ja pewnie też zrobię ale tylko dzień wcześniej. Jak się ogólnie czujesz? Ja mam od 3 dni dziwne skórze jajników😏 czy to jakiś znak?
Ja właśnie nic nie czuje, ale trzeba pamiętać każdy organizm jest inny i niektórzy mają objawy,a inni nie, więc musimy mieć nadzieje🙂
@Brakujemiwiary trzymam kciuki za Ciebie✊✊✊
 
Eh ja już bez was nie umiem 🙈już wczoraj tu zaglądałam, ale niezalogowana, i dziś z reszta tez. Teraz musiałam odzyskać hasło bo nie wiem jak, ale już zdążyłam je zapomnieć. No i wlasnie, odpalam forum, a tu powiadomienie od @Riddikulus i kolejne mega wspierające słowa ❤️ Dziekuje!

niestety mój mały koszmarek dalej trwa, bo lekarz zalecił mi brać leki do poniedziałku i jutro tez betę powtórzyć, tak jakby jeden raz nie był wystarczającym ciosem :]
Ale z dobrych rzeczy to Wam kobietki powiem, ze pojechaliśmy sobie z mężem z Wawy na mini wakacje i zajechaliśmy aż nad morze - co mnie wywiało i zasypało śniegiem to moje, rzęsy rozmazały mi się na całej twarzy 🤣a na dodatek wlazlam z psem do morza (w butach i skarpetach 😬😀długo by wyjaśniać xd)

jedyne co mnie zastanawia to kiedy do mnie wreszcie dojdzie, ze nam nie wyszło :)

jutro nadrobię aktualizacje co u was bo jestem 10 stron wstecz :) dobrej nocy :*
Fajnie, że udało Ci się z mężem wyjechać i choć trochę oderwać głowę od tego wszystkiego. I fajnie, że tu wróciłaś, 🙂
 
Eh ja już bez was nie umiem 🙈już wczoraj tu zaglądałam, ale niezalogowana, i dziś z reszta tez. Teraz musiałam odzyskać hasło bo nie wiem jak, ale już zdążyłam je zapomnieć. No i wlasnie, odpalam forum, a tu powiadomienie od @Riddikulus i kolejne mega wspierające słowa ❤️ Dziekuje!

niestety mój mały koszmarek dalej trwa, bo lekarz zalecił mi brać leki do poniedziałku i jutro tez betę powtórzyć, tak jakby jeden raz nie był wystarczającym ciosem :]
Ale z dobrych rzeczy to Wam kobietki powiem, ze pojechaliśmy sobie z mężem z Wawy na mini wakacje i zajechaliśmy aż nad morze - co mnie wywiało i zasypało śniegiem to moje, rzęsy rozmazały mi się na całej twarzy 🤣a na dodatek wlazlam z psem do morza (w butach i skarpetach 😬😀długo by wyjaśniać xd)

jedyne co mnie zastanawia to kiedy do mnie wreszcie dojdzie, ze nam nie wyszło :)

jutro nadrobię aktualizacje co u was bo jestem 10 stron wstecz :) dobrej nocy :*
Ale miałaś fajną wycieczkę 😊. Takie rzeczy potrzebne aby choć trochę zaleczyć rany❤️
Jakiego masz pieska?
 
reklama
Eh ja już bez was nie umiem 🙈już wczoraj tu zaglądałam, ale niezalogowana, i dziś z reszta tez. Teraz musiałam odzyskać hasło bo nie wiem jak, ale już zdążyłam je zapomnieć. No i wlasnie, odpalam forum, a tu powiadomienie od @Riddikulus i kolejne mega wspierające słowa ❤️ Dziekuje!

niestety mój mały koszmarek dalej trwa, bo lekarz zalecił mi brać leki do poniedziałku i jutro tez betę powtórzyć, tak jakby jeden raz nie był wystarczającym ciosem :]
Ale z dobrych rzeczy to Wam kobietki powiem, ze pojechaliśmy sobie z mężem z Wawy na mini wakacje i zajechaliśmy aż nad morze - co mnie wywiało i zasypało śniegiem to moje, rzęsy rozmazały mi się na całej twarzy 🤣a na dodatek wlazlam z psem do morza (w butach i skarpetach 😬😀długo by wyjaśniać xd)

jedyne co mnie zastanawia to kiedy do mnie wreszcie dojdzie, ze nam nie wyszło :)

jutro nadrobię aktualizacje co u was bo jestem 10 stron wstecz :) dobrej nocy :*
Dobrze że wróciłaś 😊
 
Do góry