reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam 33 tzn. Kończę w czerwcu 33 i chwilami mam myśli że już za stara jestem na pierwsze dziecko 😔 mąż ten sam rocznik tylko pół roku starszy 🙈 mam nadzieję że do 35 lat z pierwszym dzieckiem się wyrobię... Bo nie chciała bym później rodzic 😔


ja zaszłam w ciąży w wieku 33 lat a urodzę jak będe miała skończone 34 lata . dobry wiek
 
reklama
Też początkowo myślałam o tym żeby bo blisko ale... Albo dobrze albo blisko... Wolałam jeździć 270km w jedną stronę niż czuć że wybrałam słabsza klinikę, z mniejszymi możliwościami.. Teraz też zastanawiam się czy Invicta Gdańsk, Invimed Poznać czy może Gyncentrum Częstochowa a dodam że mieszkam pod Bydgoszcz 😁😁🙈🙈



ja lecze się w klinice Invicta Gdańsk a mieszkam blisko golubia-dobrzynia . jak zaczełam leczenie to kliniki w bydgoszczy nie mieli ,kilka razy byłam w bydgoszczy odac krew do badania jak miałam konsultacje telefoniczne . na dzień dzisiejszy nie zmieniła bym . lekarz u którego chodziłam na leczenie jest obecnie prowadzacym moja ciążę i nie zmieniam na razie . moze kiedyś zmienię lekarza prowadzacego . jestem w 4 miesiącu ciąży . Doktor Sieg .
 
Dla nas Wawa czy Gdynia jest okej jeszcze chociaz wiadomo Torun-Bydgoszcz rzut beretem, moja znajoma jest w zaawansowanej ciąży po in vitro w Invikcie i chwali doktorka itd ale ceny w Invicta Bydgoszcz są koszmarne muszę przyznać bo wczoraj tak polukałam troche, a Wy jesteście już po 1 wizycie w Gamecie?



ja się lecze w invicta Gdańsk bo jak zaczełam to w bydgoszczy nie mieli oddzału . nie zmieniła bym zdania . lekarz u którego sie leczyłam jest obecnie lekarzem prowadzącym moją ciążę . doktor Sieg . mieszkam blisko golubia-dobrzynia .
 
ja się lecze w invicta Gdańsk bo jak zaczełam to w bydgoszczy nie mieli oddzału . nie zmieniła bym zdania . lekarz u którego sie leczyłam jest obecnie lekarzem prowadzącym moją ciążę . doktor Sieg . mieszkam blisko golubia-dobrzynia .
Cześć, dziękuję Ci za odpowiedź:) czy mogę zadac pytanie na priv?
 
Czy po transferze miałyscie jakieś objawy,że zarodek się zagnieżdża ?
Mnie strasznie bolą piersi ,brzuszek tak delikatnie,ale piersi okropnie czuje.
Czy to mogą tak boleć, od Progesteronu i estridolu.Progesteronu miałam w 3 dpt ponad 12,40 ng/ml.
nie wiem jak ja wytrzymam do wtorku ,żeby zrobić druga betę 😊
 
Czy po transferze miałyscie jakieś objawy,że zarodek się zagnieżdża ?
Mnie strasznie bolą piersi ,brzuszek tak delikatnie,ale piersi okropnie czuje.
Czy to mogą tak boleć, od Progesteronu i estridolu.Progesteronu miałam w 3 dpt ponad 12,40 ng/ml.
nie wiem jak ja wytrzymam do wtorku ,żeby zrobić druga betę 😊
Jedne z nas czuja inne nie.Niekiedy te bole sa spowodowane lekami.Mnie np.piersi wogole nie bolaly,nie odczuwalam ich nuc a nic nawet teraz.Natomiast w 4 dniu po transferze tak mnie bolal brzuch tak mocniej niz na okres ze nie moglam sie ruszyc.I ten bol utrzymywal sie przez kilka dni.Transfer zakonczony ciaza😁
 
Czy po transferze miałyscie jakieś objawy,że zarodek się zagnieżdża ?
Mnie strasznie bolą piersi ,brzuszek tak delikatnie,ale piersi okropnie czuje.
Czy to mogą tak boleć, od Progesteronu i estridolu.Progesteronu miałam w 3 dpt ponad 12,40 ng/ml.
nie wiem jak ja wytrzymam do wtorku ,żeby zrobić druga betę 😊
U mnie zero objawów, bólu brzucha czy piersi i się udało 😁
 
To widzę, że nie tylko ja wyczekuje z utęsknieniem na wtorek [emoji85] też mam weryfikację. A objawy to już sama nie wiem, czy to objawy czy moja głowa [emoji1745] a może leki. Piersi są może trochę inne, ale to właśnie może być działanie leków, bo 3dpt miałam progesteron 43. Pierwszy raz w życiu służy mi się weekend [emoji85]
Czy po transferze miałyscie jakieś objawy,że zarodek się zagnieżdża ?
Mnie strasznie bolą piersi ,brzuszek tak delikatnie,ale piersi okropnie czuje.
Czy to mogą tak boleć, od Progesteronu i estridolu.Progesteronu miałam w 3 dpt ponad 12,40 ng/ml.
nie wiem jak ja wytrzymam do wtorku ,żeby zrobić druga betę [emoji4]
 
To widzę, że nie tylko ja wyczekuje z utęsknieniem na wtorek [emoji85] też mam weryfikację. A objawy to już sama nie wiem, czy to objawy czy moja głowa [emoji1745] a może leki. Piersi są może trochę inne, ale to właśnie może być działanie leków, bo 3dpt miałam progesteron 43. Pierwszy raz w życiu służy mi się weekend [emoji85]
Nie wiem czy jutro nie zatestowac w innym laboratorium,bo w tym nie mogłam zrobić poziomu estradiolu. W drugim może będą mieli to badanie.
To u mnie będzie 5 dpt,bym zobaczyła czy coś się zmieni w becie.
Ja byłam w jednej ciąży już, .I wtedy też bardzo mocno bolały piersi.
 
reklama
U mnie we wtorek 7dpt.
Ja już też raz byłam, ale zakończyło się poronieniem w 9tc. Wtedy pierwsza jakąkolwiek zmiana to były widoczne żyły na piersiach. Ale nie biore tego za pewny obiad, tylko Beta prawdę powie...
Nie wiem czy jutro nie zatestowac w innym laboratorium,bo w tym nie mogłam zrobić poziomu estradiolu. W drugim może będą mieli to badanie.
To u mnie będzie 5 dpt,bym zobaczyła czy coś się zmieni w becie.
Ja byłam w jednej ciąży już, .I wtedy też bardzo mocno bolały piersi.
 
Do góry