reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Co się stało, przepraszam jeśli nie dotyczytalam... Szukasz kliniki w Polsce? Dlaczego masz miec kwarantanne w hotelu?? To nie dotyczy żadnego europejskiego kraju, tylko jeden Portugalia jest na liście. Zarówno ja jak i Ania z forum dawalysmy jakoś rade ogarnąć stymulacje i transfer w Polsce mieszkając w UK. A co z klinika w UK?
Raczej wybieram się do Czech. Jeszcze nie ma kwarantanny w hotelu ale coraz głośniej u nas ( Szkocja) trąbią że wkrótce może objąć również kraje europejskie. Oby nie.
W UK już nie chcę, po 2 próbach mam dość. Szukam innej alternatywy, Polska to chory kraj i boję się tam podchodzić więc raczej będą to Czechy. Siedzę i myślę, jak to sensownie ogarnąć ale już pomału składam to do kupy
 
reklama
Raczej wybieram się do Czech. Jeszcze nie ma kwarantanny w hotelu ale coraz głośniej u nas ( Szkocja) trąbią że wkrótce może objąć również kraje europejskie. Oby nie.
W UK już nie chcę, po 2 próbach mam dość. Szukam innej alternatywy, Polska to chory kraj i boję się tam podchodzić więc raczej będą to Czechy. Siedzę i myślę, jak to sensownie ogarnąć ale już pomału składam to do kupy
Dobry plan, oby połączenia lotnicze były bo autem ze Szkocji to juz wyprawa...my z Bristolu jeździmy. Nie włącza krajów europejskich do tej hotelowej kwarantanny, to bylo by logistycznie malo realne. Ludzie maja tendencje to dorabiania nieprawdziwych faktów i teorii spiskowych. Może mozesz pierwsze wstępne wizyty zdalnie ogarnąć na początek? Mialas u was procedurę na NHS? Niestety te w państwowych klinikach maja slaba skuteczność
 
Hej 🙂 Jestem właśnie po wizycie
Dzisiaj ostatnie prenatalne były ✅
Misia zdrowiutka i spokojna 🙂👌
Waży 1800g 💪 i do 40tyg może ważyć ok 4kg💁‍♀️😀
Ma piękne długie rzęsy 👁️włoski na główce 👧i dluugie nóżki🦵
Jak ją podglądaliśmy otwierała oczka i dłubała w nosku😋Położona jest główka do dołu 👍
Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia 😘❤️
cudownie Kochana :)
 
Raczej wybieram się do Czech. Jeszcze nie ma kwarantanny w hotelu ale coraz głośniej u nas ( Szkocja) trąbią że wkrótce może objąć również kraje europejskie. Oby nie.
W UK już nie chcę, po 2 próbach mam dość. Szukam innej alternatywy, Polska to chory kraj i boję się tam podchodzić więc raczej będą to Czechy. Siedzę i myślę, jak to sensownie ogarnąć ale już pomału składam to do kupy
Czechy.
Jak masz jakieś pytania o cenniki to ja mogę podesłać z tych klinik z którymi pisałam.
Logistycznie bardzo do ogarnięcia ,choć teraz ten covid pieprz...
Ja szukałam kliniki z polską konsultanką ,wioę w sam raz dla Twojego Małża :)

Tak jak @annemarie pisała miałysmy plan :)....

@anett96 ,Anetka i dobrze ,że się nie obrażasz-równie dobrze wszystkie tu jesteśmy inkubatorami i w ogóle wszystkie kobiety-co za znaczenie mają geny??? i dont now...
@fredka84
z tym prasowaniem,,,,kurtyna... :)
@klaudiaanita pytam się kiiieeedy te szczęście Twoje tak urosło <3 a już ,że Baba to całkiem odjazdowo !!!! i love it!!!!

ps.

Wszystkim zainteresowanym dziękuję-i żyję :)

ps2.
gdzie znikły emotkiiiiiiiiii!!!!!!
 
Czechy.
Jak masz jakieś pytania o cenniki to ja mogę podesłać z tych klinik z którymi pisałam.
Logistycznie bardzo do ogarnięcia ,choć teraz ten covid pieprz...
Ja szukałam kliniki z polską konsultanką ,wioę w sam raz dla Twojego Małża :)

Tak jak @annemarie pisała miałysmy plan :)....

@anett96 ,Anetka i dobrze ,że się nie obrażasz-równie dobrze wszystkie tu jesteśmy inkubatorami i w ogóle wszystkie kobiety-co za znaczenie mają geny??? i dont now...
@fredka84
z tym prasowaniem,,,,kurtyna... :)
@klaudiaanita pytam się kiiieeedy te szczęście Twoje tak urosło <3 a już ,że Baba to całkiem odjazdowo !!!! i love it!!!!

ps.

Wszystkim zainteresowanym dziękuję-i żyję :)

ps2.
gdzie znikły emotkiiiiiiiiii!!!!!!
Mam nadzieje ,ze go jeszcze zrealizujemy🤣🤣🤣nie wiem dlaczego chce mi sie smiac jak to pisze🤣🤣🤣
 
Mam nadzieje ,ze go jeszcze zrealizujemy🤣🤣🤣nie wiem dlaczego chce mi sie smiac jak to pisze🤣🤣🤣
Zobacz ile dziewczyn by tego potrzebowało-ja miałam Ciebie( pamiętam to tłumaczenie cennika z niemieckiego :) ) ale pewno byłoby łatwiej klinąć i mieć ogarnięte :kliniki,cenniki,lekarzy,noclegi i połączenia :)👍👌👌👌


o!

znalazłam emotki 😂😂😂😂😅😅😅😅😅🤦‍♀️
 
reklama
Do góry