reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witam,
jestem po transferze 5 dniowej blastocysty 7 dpt moja beta wynosiła 8,9 mlU/ml , natomiast 9 dpt tylko 11,7 mlU/ml. Uważam , że jest to ciąża biochemiczna...czy warto robić jeszcze raz robić bete?
 
reklama
Nie wiem czy jutro zadzwonię... Wieczorem muszę iść na imieniny i nie mogę się z tego wycofać 🤦. Chyba poczekam. Babka powiedziała, że sami zadzwonią w niedzielę rano.
Jesteś pewna, że by dzwonili jak by było coś nie tak?
Dzis 4ta doba tak? To gdyby stanęły w rozwoju to powinni dzwonić. Skoro nie dzwonili to się rozwijają dalej, cobajmniej jeden. Tzn tak większość klinik robi, nie wiem jak ta Twoja. Ja obie osiagna stan blastocysty jutro to dlaczego maja czekac do niedzieli z dzwonieniem?
 
Co się stało, przepraszam jeśli nie dotyczytalam... Szukasz kliniki w Polsce? Dlaczego masz miec kwarantanne w hotelu?? To nie dotyczy żadnego europejskiego kraju, tylko jeden Portugalia jest na liście. Zarówno ja jak i Ania z forum dawalysmy jakoś rade ogarnąć stymulacje i transfer w Polsce mieszkając w UK. A co z klinika w UK?
Nie,mowimy o klinice w Czechach.
 
Witam,
jestem po transferze 5 dniowej blastocysty 7 dpt moja beta wynosiła 8,9 mlU/ml , natomiast 9 dpt tylko 11,7 mlU/ml. Uważam , że jest to ciąża biochemiczna...czy warto robić jeszcze raz robić bete?
Moim zdaniem to raczej biochemiczna, ale czasem cuda się zdarzają i może warto zmierzyć jeszcze raz. Poczekaj co Ci powie lekarz.
 
reklama
Do góry