reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety nie wiem... Ja miałam tak, ze bardzo się rozchorowałam i nie mogłam karmić i brac leków, wtedy odstawiłam młodego na tydzień i wróciłam z powrotem do karmienia. No, ale on cyckowy chłopak urządził nam takie piekło wtedy, ze ho ho :-) tylko on miał ponad 6 miesięcy wtedy chyba.
No to chyba lipa z dalszym karmieniem 🤷🏼‍♀️
super, że udało się tak u Was załatwić ;)
 
Taka myśl na ten rok 💪💪💪💪❤️✊✊✊✊✊
 

Załączniki

  • IMG_20210106_165154_737.jpg
    IMG_20210106_165154_737.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 96
Hej dziewczyny:)
Lekarz przepisal mi clexane od 21 tc, musze przyjmowac zastrzyk rano, dlatego, ze acard przyjmuje wieczorem. Rano przyjmuje tez euthyrox i mam pytanie, czy musi byc jakas konkretna przerwa pomiedzy clexane a euthyroxem?
Robie godzinna przerwe, najpierw euthyrox na czczo a za godzinke clexane, ale czy to nie za mala przerwa;)? Jak jest u Was:)?
 
Mam córeczkę , transfer zaraz po Tobie. Akurat miałaś stymulację kiedy u Ciebie beta była średnia , a dzidzia zaskoczyła wszystkich. Moja córeczka jest z 5 kwietnia, Ur 37. +1 tc , więc za chwilę skończy dwa lata.
Oo super gratulacje moja córeczka jest również z kwietnia 9 wiec w tym samym miesiącu kończą dziewczynki 2 latka 🥰🥰 mało kto wierzył ,ze z mojej bety będzie ciąża a tu się udało i rośnie jak na drożdżach panna , masz jeszcze zarodki ?
 
reklama
Do góry