reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Co ciekawego robisz w termomixie? Ja tez sobie cos z nim dzialam ale najczesciej robie lody ;)
Lody w termomiksie [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848] hmmmm no niezła wersja [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848] aaaaaaaa takie lody zimne [emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51] ups już kojarzę [emoji2960][emoji2960][emoji2960] pewnie po tym drinie [emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51]
 
reklama
Drina to ja właśnie piję [emoji2960][emoji2960][emoji484][emoji483][emoji484][emoji483][emoji1634][emoji1634] i czytam Was [emoji2960][emoji2960][emoji2960] okresie przyszedł więc z relasku to mi tylko [emoji1634] został [emoji2960][emoji2960][emoji2960][emoji2960]
Chyba wszystkie w ten sposob odreagowujemy nieudane transfery - nalezy ci sie ;) Jakis plan juz sie moze zasyrosował?
 
Lody w termomiksie [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848] hmmmm no niezła wersja [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848] aaaaaaaa takie lody zimne [emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51] ups już kojarzę [emoji2960][emoji2960][emoji2960] pewnie po tym drinie [emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51]
hehehehehehehhehehe dobry drin nie jest zly ;) Wiesz ze ja na takich lodach nawet chudlam ;) Nikt mi juz nie wmowi ze przytyl bo codziennie jadl lody ;)
 
hehehehehehehhehehe dobry drin nie jest zly ;) Wiesz ze ja na takich lodach nawet chudlam ;) Nikt mi juz nie wmowi ze przytyl bo codziennie jadl lody ;)
Ja wpierdzielam wszystko na co tylko mam ochotę i linię trzymam więc mi też nikt nie wmówi że się tyje jak się je wszystko na co ma się ochotę [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Chyba wszystkie w ten sposob odreagowujemy nieudane transfery - nalezy ci sie ;) Jakis plan juz sie moze zasyrosował?
Teoretycznie. Już się zapisałam do innej kliniki [emoji16] tylko stary jeszcze o tym nie wie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Wczoraj miałam mu powiedzieć ale tak się sobą zajęliśmy [emoji2960] że jakoś nie było czasu na gadkę [emoji2960][emoji2960]
 
Najczęściej :Ciasto drozdzowe, pierś z kaczki z sosem z czerwonego wina (alko na pewno już nie ma bo odparowanie), łososia po azjatycku, klopsiki skandynawskie, krem ziemniaczany, koncentrat bulionu, bigos, szarlotke, ogólnie najwiecej to na święta robię z nim 😄
Co ciekawego robisz w termomixie? Ja tez sobie cos z nim dzialam ale najczesciej robie lody ;)
 
Teoretycznie. Już się zapisałam do innej kliniki [emoji16] tylko stary jeszcze o tym nie wie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Wczoraj miałam mu powiedzieć ale tak się sobą zajęliśmy [emoji2960] że jakoś nie było czasu na gadkę [emoji2960][emoji2960]
hehehehehehe no to iście znakomity plan - ja tez zawsze dzialam a mąz sie dowiaduje w miedzy czasie. ;) Dziewczyny czy patrzyłyscie co z fundacja Rozenkowej? Wiem ze ruszyla i sa dofinansowania wiec moze warto by bylo cos tam popatrzec?
 
reklama
Najczęściej :Ciasto drozdzowe, pierś z kaczki z sosem z czerwonego wina (alko na pewno już nie ma bo odparowanie), łososia po azjatycku, klopsiki skandynawskie, krem ziemniaczany, koncentrat bulionu, bigos, szarlotke, ogólnie najwiecej to na święta robię z nim 😄
Tez robilam niedawno bigosik - bardzo dobry, polecam tez pasztet, zupe krem z pomidorow a na przyszly tydzien mam zaplanowane polędwiczki w sosie musztardowo cebulowym. Jak cos bedziesz robic to pisz. Chce tez zrobic chalke bo ni epamietam kiedy ostatni raz jadlam. Tez masz ten z cocidoo - fajne tam sa przepisy ale ja to i tak czasami modyfikuje po swojemu ;)
 
Do góry