reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

A ja znalazłam porównywarkę w której było ze Nifty pro ma najwiecej trisomii, może jakaś nieobiektywna
Ja tez zrobilam Sanco pro - jest 1000 zl drozsze ale wylapuje wiecej trisomii. U nas w klinice jest Sanco podstawoewe i pro - ale zeby je zrobic musisz miec skierowanie od lekarza ;) Wiec najpierw i tak USG genetyczne u profesora za 300 zl i ze skierowaniem na Sanco ;) U mnie wpisal NIEPOKOJ PACJENTKI ;) Bo wszystko inne bylo dobre - a nie i jeszcze poronienia zaznaczyl przez puste jajo. Wyniki mialam do 5 dni roboczych bo na PRO sie troszke dluzej czeka.
 
reklama
Do 10 tyg to jeszcze 3tyg mi brakuje wiem, ze różne rzeczy jeszcze mogą się do tego czasu przytrafić ale trzeba myśleć pozytywnie 🙂
hehehehe no to jeszcze troszke czasu masz, ale masz racje trzeba zawsze myslec do przodu. Powiem Ci ze jak tylko dostalam juz wyniki i skonsultowalam je z genetykiem to pozniej spalam jak dziecko. Wazne dla mnie bylo tez okreslenie plci - sprawdzalam czy sie zgadza ze wczesniejszymy badaniami ;) Naprade warto ;) Wiadomo ze jest to duzy wydatek ale uwazam ze zwlaszcza w dzisiejszych czasach w takie badania warto zainwestowac.
 
@Pola87 Ja tak mam, że kładę się spać o 23-24:00, budzę 04-05:00 i nie mogę usnąć. I często tak do budzika do 7:00 się kręce i nieprzytomna jestem w pracy :sorry2: Dziś np. po 07:00 obudziliśmy się z mężem, z łóżka wstaliśmy o 08:00, o 09:00 pojechał do pracy i ja jeszcze o 10:00 się polożyłam i spałam do 11:00, potem jeszcze przysypiałam do 12:00. Ogólnie nie śpie w dzień, chyba, że jestem jakaś chora. A ostatnio to moglabym spać w dzień, a nad ranem oczy jak 5zł :szok:

Też zastanawiałam się nad różnymi dodatkowymi badaniami, ale jeszcze czekamy jak sytuacja się rozwinie. Na wtorek umówiłam się do profesora, i zobaczymy, jak dobrze pójdzie to do niego będę chodzić.
 
Dziewczyny jaka u was pogoda? Ja oczywiscie zrobilam rosołek ;) Bylismy dzisiaj sie przejsc na cmentarz - pogoda cudowna - sloneczko i te drzewa złote ;) Pozniej usiadlam sobie z ciachem w kuchni i wyszlam na chwile na taras i sie tak WKR....lam od razu musialam wszystko pozamykac - taras okna !!!!! Sasiad z naprzeciwka oczywiscie chyba grzal wode w centralnym dla zonki i on pali jakimis smieciami no cala ulica zakopcona - tak jest zawsze. Zonka pracuje w gminie wielka dama i taki daje przyklad.ale oczywiscie fotowoltaika na dachu zalozona 😂😂😂 Noooo JPRDL skad tacy ludzie sie biorą - no doslownie szaro sie na dworze przez nich zrobilo.
 
Właśnie ja tez jestem nieprzytomna dlatego chyba pójdę na zaległy urlop tylko nie wiem co będę robić w tym czasie, może spróbuje nadgonić czytelnictwo i poszaleje z themomixem przynajmniej mąż będzie miał pożytek 😀
@Pola87 Ja tak mam, że kładę się spać o 23-24:00, budzę 04-05:00 i nie mogę usnąć. I często tak do budzika do 7:00 się kręce i nieprzytomna jestem w pracy :sorry2: Dziś np. po 07:00 obudziliśmy się z mężem, z łóżka wstaliśmy o 08:00, o 09:00 pojechał do pracy i ja jeszcze o 10:00 się polożyłam i spałam do 11:00, potem jeszcze przysypiałam do 12:00. Ogólnie nie śpie w dzień, chyba, że jestem jakaś chora. A ostatnio to moglabym spać w dzień, a nad ranem oczy jak 5zł :szok:

Też zastanawiałam się nad różnymi dodatkowymi badaniami, ale jeszcze czekamy jak sytuacja się rozwinie. Na wtorek umówiłam się do profesora, i zobaczymy, jak dobrze pójdzie to do niego będę chodzić.
 
reklama
Dziewczyny we wtorek mam transfer podchodzę na cyklu bezowulacyjnym a zaczęły mnie boleć teraz jajniki tak jakby na owulację albo początek okresu czy to normalne?
 
Do góry