reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak tak, wiem, że sami z siebie nie, ale można we własnym zakresie, a lekarz może podpowie co w ogóle zbadać? Znam sytuację, że transfery się nie udawały, bo się okazało, że dziewczyna miała jakąś chorobę immunologiczną i ona blokowała zagnieżdżenia, nie znam szczegółów, ale po jakichś dodatkowych zastrzykach bardzo bolesnych udało się i teraz ma córeczkę. Ale właśnie to wymaga zagłębienia się w temacie.
Ja tak się zastanawiam co u mnie jeszcze jest nie tak. Bo czytam, że a tu u kogoś poronienie samoistne po transferze, a tu beta rosła i spadała itp. U mnie wszystko po kolei zostało wyeliminowane. Nawet pozbycie się mięśniaków, a nadal nic. I u mnie nie ma tak, że jest jakakolwiek beta, po prostu w ogóle od początku 2012 roku nie mogę zajść w ciążę, ani naturalnie ani z in vitro :crazy::frown: Jedyny pozytywny test miałam pod koniec 2011 roku, wtedy udało mi się zajść w ciążę naturalnie, którą poroniłam w 8/9tyg, ale od początku zarodek nie rozwijał się prawidłowo. Od tamtej pory nic... :(
Jutro pójdę na betę, ale nawet nie mam ochoty :no2:
A immunologię próbowałaś badać? Ja robię to teraz... Ale z własnej inicjatywy, bo w Bocianie raczej nic nie sugerują, twierdzą, że nie ma dowodów medycznych że to ma związek. W sumie, to mam wrażenie, że tak by próbowali bez końca. U nas najpierw próbowaliśmy z moich komórek, teraz próbujemy z KD, lekarz sugerował, że może dawcę nasienia, bo mąż ma słabe, ale kiedy chciałam coś badać, to twierdził, że tak naprawdę oni nie wiedzą jakie są przyczyny... Masakra jakaś... Dobrze, że jesteś na forum, z doświadczenia dziewczyn można sie więcej dowiedzieć niż od lekarza... :(
 
Nie przejmuj się tym sikancem zwłaszcza w 7dpt.. Tu dziewczyny kiedyś wysyłały ta tabelkę ze średnimi wartościami bety, w 7dpt sikaniec ma prawo nie wyjść

Siedzę w pracy jak zdechła :( Masakra jakaś ;/ A jeszcze bardziej mam strach przed pójściem na betę :(

Hej kochaniutkie

No wiec poszlam sobie dzisiaj na kolejna bete ( bo tak jestem od testow i bety uzalezniona, taka wariatka ) i troche przyrost zwolnil....

11dp3dt 137
14dp3dt 596
18dp3dt 3254
21dp3dt 7518

Co sadzicie?
Ale zazdroszczę takiej bety! :happy:

pod
Novum w Warszawie, transfer miałam w piątek 18. Transfer ilu dniowego zarodka miałaś?

Novum podobno jest dobrą kliniką, Rozenkowa też tam chyba miała in vitro? :)

A immunologię próbowałaś badać? Ja robię to teraz... Ale z własnej inicjatywy, bo w Bocianie raczej nic nie sugerują, twierdzą, że nie ma dowodów medycznych że to ma związek. W sumie, to mam wrażenie, że tak by próbowali bez końca. U nas najpierw próbowaliśmy z moich komórek, teraz próbujemy z KD, lekarz sugerował, że może dawcę nasienia, bo mąż ma słabe, ale kiedy chciałam coś badać, to twierdził, że tak naprawdę oni nie wiedzą jakie są przyczyny... Masakra jakaś... Dobrze, że jesteś na forum, z doświadczenia dziewczyn można sie więcej dowiedzieć niż od lekarza... :(

Właśnie jeszcze nie. Nie wiem dokładnie co powinnam... :huh: Nie znam się na tym, ale jak teraz nic nie wyjdzie, a raczej nie wyjdzie to pogadam z lekarzem. Ale nie tylko w Bocianie tak jest, że oni nie zlecają nadprogramowych badań. Ja byłam w Gamecie najpierw! To oni nie chcieli aktualnych wyników badań nasienia mojego męża, gdzie miał sprzed ponad roku (sami z siebie zrobiliśmy badanie) i się okazało, że po ponad roku jest dużo słabiej :/

Invimed Wroclaw
U mnie 11dp3dt sikaniec byl bardzo slabiutki cien a beta wyszla 137
Tylko pozytywne mysli prosze

Kurde dziewczyny, dajecie mi nadzieje, że może jeszcze nie wszystko skreślone...
 
Hej dziewczynki mu juz po usg. A to moj maluszek ❤❤❤🥰
 

Załączniki

  • 20200921_095441.jpg
    20200921_095441.jpg
    922,7 KB · Wyświetleń: 126
reklama
Do góry