reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nio jak pęknie to lekarz określa to po płynie który po nim zostaje. Ja na transfer jeszcze troszkę poczekac muszę.
Pęknie pewnie albo dziś albo jutro.
Jutro dopiero o 19 mam monitoring.
Podobno lekarz jest w stanie określić jak dużo czasu minęło od pęknięcia?

Wtedy jeśli pęknie dziś to transfer w sobotę w 3db zarodka. Jeśli jutro to transfer we wtorek w 5 db.
 
Dzisiaj 5 dzień progesteronu. Przed włączeniem miałam 0,15. Nie pamietam czy przed poprzednim miałam takie ciągnięcia 🥺 a progesteron mam 3x4 dziennie czyli 1200 mg. Nie za dużo ?
Dobrze przed włączeniem , Progesteron powinien być niski. Te dawki co masz to standardowe. Ja miałam 3×3 i prolutex a wynik koło 20 więc nie za duży. Według mnie ok. Może faktycznie stres?? Weź sobie nospę już od dzisiaj i jutro . Relanium masz ?
 
reklama
A powiedz mi bo piszesz że jak dziś pęknie to będziesz miała podany w 3 dniu a jak jutro to w 5 dniu rozumiem że chodzi o to że pomiędzy wypada niedziela a ilu dniowy miałaś zamrożony zarodek? Bo ja kiedy mi by nie pękł pęcherzyk to będę miała podawany na 5 dzień bo mam 5dniowe zarodki. To jest jakaś zależność w 3 czy 5 dniu?
Uf to dobrze [emoji16]
Myślałam że mnie kituje żebym nie mamrotała [emoji23]
 
Do góry