reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A powiedz mi bo piszesz że jak dziś pęknie to będziesz miała podany w 3 dniu a jak jutro to w 5 dniu rozumiem że chodzi o to że pomiędzy wypada niedziela a ilu dniowy miałaś zamrożony zarodek? Bo ja kiedy mi by nie pękł pęcherzyk to będę miała podawany na 5 dzień bo mam 5dniowe zarodki. To jest jakaś zależność w 3 czy 5 dniu?
Ja mam zamrożone 2 dniowe. Więc jak dziś peknie to 3 doba wypada w sobotę. Jeśli jutro to trzecia doba wypadalaby w niedzielę. W niedzielę nie robią transferów więc 4 doba w poniedziałek ale lepiej transferować w 5 więc wtorek [emoji16]
 
Dobrze przed włączeniem , Progesteron powinien być niski. Te dawki co masz to standardowe. Ja miałam 3×3 i prolutex a wynik koło 20 więc nie za duży. Według mnie ok. Może faktycznie stres?? Weź sobie nospę już od dzisiaj i jutro . Relanium masz ?
Mam. Wzięłam nospe i leżę sobie ale dziwne uczucie zostało. Relanium boje się brać bo rano mam pociąg i muszę być przytomna żeby ogarnąć perony 😂😂
Wczoraj trochę pojeździło na rowerze żeby ukrwić macice dobrze ale chyba za mocno się wysiliłam.
najbardziej bałam się ze za duża dawka progesteronu i może endometrium przez to się będzie chciało szybciej złuszczyć ale to chyba niemożliwe na sztucznym cyklu.
❤️❤️❤️
Jutro ten dzień. Zabieram moja kruszynkę do domku ❤️❤️
 
Oj coś widzę bardziej pechowy dzisiejszy dzień, jakieś takie smutne wiadomości :(

Dziewczyny krechy i bety tu mają być a nie o !

Musi być dobrze !

kobity no jakie to wszystko niesprawiedliwe ah

w wtorek mieliśmy iść na kwalifikacje in vitro... no i co? dupsko pryszczate

właśnie odebrałam wyniki wymazu z tunelu:
pałeczki kwasu mlekowego nb
pałeczki ++
ziarniaki +++
leukocyty +++
grzyby: obecne
t. vaginalis nb
nabłonki: liczne
inne; -
stopień czystości tunelu (pochwy) u lub n (nie wwiem co nabazgrolili) 6

No i co rozumiem że o transferze mogę zapomnieć?? Nie wiem jak się to interpretuje, ale chyba to niezbyt dobre wyniki. 🙄 🙄 😭😭😭

Wrzesień to rozumiem, że grzybobranie się zaczyna, ale żeby i w tunelu 😭
 
reklama
Do góry