reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
O biedna oby Ci przeszło po 12 tygodniu 😒

Wiesz co postanowiłam, że skoro mi kazali z kliniki przestać brać progesteron to nie przestałam tylko zmniejszyłam sobie dawkę.. Brałam dotychczas 600mg na dzień teraz będę brała 400.. Czyli 2 tabletki na dzień zamiast 3.. Zaczynam się zastanawiać czy to nie od progesteronu mnie aż tak mocno mdli.. Może za dużo go biorę..
 
Współczuję Ci bardzo. Wiem jakie to nieprzyjemne ale to znaczy że maluszek rośnie i ma się dobrze. To minie[emoji3] Musisz jeszcze trochę poczekać.
Koszmar.. Zrezygnowałam z pracy do której poszłam tymczasowo bo nie mam siły wstać z łóżka, nie mogę nic jeść bo mnie zbiera na wymioty [emoji3525]Te tabletki raczej mi nie pomagają [emoji53] przerąbane mowie Ci... Dziękuję że pytasz..
 
Ostatnia edycja:
Wiesz co postanowiłam, że skoro mi kazali z kliniki przestać brać progesteron to nie przestałam tylko zmniejszyłam sobie dawkę.. Brałam dotychczas 600mg na dzień teraz będę brała 400.. Czyli 2 tabletki na dzień zamiast 3.. Zaczynam się zastanawiać czy to nie od progesteronu mnie aż tak mocno mdli.. Może za dużo go biorę..
Wiesz co no ja też tak się zastanawiałam na początku, ale moja babcia, mama i siostra przechodziły tak samo ciąże ciężko jak ja i nie brały, więc stwierdziłam że tak poprostu już mamy i tyle 😊
 
Wiesz co postanowiłam, że skoro mi kazali z kliniki przestać brać progesteron to nie przestałam tylko zmniejszyłam sobie dawkę.. Brałam dotychczas 600mg na dzień teraz będę brała 400.. Czyli 2 tabletki na dzień zamiast 3.. Zaczynam się zastanawiać czy to nie od progesteronu mnie aż tak mocno mdli.. Może za dużo go biorę..
Zresztą... ja przestałam brać proga w 12tc, a wymiotowałam bardzo oooo do 26tc, później spokój i od 30tc znów wymiotuję ale już rzadko, raz na kilka dni mi się zdarzy
 
Progesteron też może nasilac nudności i dawać duża zmęczenie. A kiedy dostałaś zalecenia odstawienia?
Wiesz co postanowiłam, że skoro mi kazali z kliniki przestać brać progesteron to nie przestałam tylko zmniejszyłam sobie dawkę.. Brałam dotychczas 600mg na dzień teraz będę brała 400.. Czyli 2 tabletki na dzień zamiast 3.. Zaczynam się zastanawiać czy to nie od progesteronu mnie aż tak mocno mdli.. Może za dużo go biorę..
 
reklama
Do góry