reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
To dobra duszyczka jest. Zresztą Ty też 😊😘a czasem taki spokój jest konieczny i bez tego wewnetrzny ZEN nigdy nie nastąpi. Niech działają. I niech się uda❤️
Popieram!!!! 💓💓💓
Tzn. To, że Ona dobra, bo ja to.... Wiesz.... Ale myślę podobnie.Tez czasami muszę uciec 😉😉😉

Aneta, ja Ci wiszę jakieś 10 zł za przesyłkę..... Wyślę 🤣🤣🤣🤣🤣boszzzz, jak mi wstyd🙈🙈🙈🙈tera mi się jakaś klapka odetkała🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️o raaannnnnnnnnyyyyyyyyyyyyyyyy🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈
 
Popieram!!!! 💓💓💓
Tzn. To, że Ona dobra, bo ja to.... Wiesz.... Ale myślę podobnie.Tez czasami muszę uciec 😉😉😉

Aneta, ja Ci wiszę jakieś 10 zł za przesyłkę..... Wyślę 🤣🤣🤣🤣🤣boszzzz, jak mi wstyd🙈🙈🙈🙈tera mi się jakaś klapka odetkała🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️o raaannnnnnnnnyyyyyyyyyyyyyyyy🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈
Powiedz wprost, że czekasz az nadarzy się wyjazd do Wawy bo mnie chcesz na kawkę zabrać 😀
 
@Liliana87, jak już jesteś co u Ciebie????Wielki dzień już coraz bliżej 😁😁😁💓💓💓???
Mordeczko Ty moja, zawsze mnie przylukasz jak już wejdę poczytać to tam słychać 🤣
No zbliża się, dziś mamy 33+3. Ale nie czuję się jakoś super świetnie, muszę się oszczędzać a to też nie jest takie proste jak się okazuje. No ale nie narzekam ;) Modlę się po swojemu by księżniczka była waleczna do końca i wyszła na świat w terminie ;) Odganiam złe myśli jak Czarownica 🤷🤦
A co tam u Ciebie? Dalej w szaleńczym pociągu? Plecki nie dokuczajo?? Dobrze,że czuwasz 😁
 
reklama
Mordeczko Ty moja, zawsze mnie przylukasz jak już wejdę poczytać to tam słychać 🤣
No zbliża się, dziś mamy 33+3. Ale nie czuję się jakoś super świetnie, muszę się oszczędzać a to też nie jest takie proste jak się okazuje. No ale nie narzekam ;) Modlę się po swojemu by księżniczka była waleczna do końca i wyszła na świat w terminie ;) Odganiam złe myśli jak Czarownica 🤷🤦
A co tam u Ciebie? Dalej w szaleńczym pociągu? Plecki nie dokuczajo?? Dobrze,że czuwasz 😁
Jeszcze dwa tygodnie I Kochana będzie bezpiecznie💓💓💓💓nie mogę się doczekać tej Twojej Kruszynki💓💓💓💓Będzie tak dobrą Duszyczką jak Mamusia💓💓💓Proszę, błagam o fotki, daj Ciotce oka nacieszyć😘😘😘
Co do samopoczucia to i pewnie te upały diabelskie nie pomagają, ale już ma być ciut lżej✊✊✊
Odzywaj się czasem💓Przytulam😘💓😘
 
Do góry