reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

12.08. - 1 weryfikacja @Riddikulus
12.08. - powtórka bety @mary.m
12.08. - transfer @anula88

12.08. - wizyta w trakcie stymulacji @Alkalalka82

Mocne kciuki za was dziewczyny :)


Dziewczyny mam wynik bety, miał być w piątek a jest już dziś 😊
8736iu/L - 23dpt 🙂

Dziewczynki 14 dpt beta 2009 mIU/ml, chce mi się ryczeć, dopiero teraz zaczynam wierzyć, że jest dobrze 🥺

9 dpt 288,1 mIU/ml
12 dpt 951,2 mIU/ml
14 dpt 2009 mIU/ml

Więcej nie będę powtarzać tylko umawiam się na usg. Progesteron też podskoczył z 11,16 ng/ml na 16,36 ng/ml, jeszcze dziś dr ma dzwonić w sprawie leków. W sierpniu mija dokładnie 5 lat odkąd zaczęliśmy się starać o dziecko. Pierwszą punkcję miałam też w sierpniu równo rok temu. Boję się co dalej, ale jeszcze nigdy nie doszłam tak daleko :)

No i piękne te Wasze betki! Gratulacje ! Mary musi być dobrze nie ma innej opcji :)
 
reklama
Dziewczynki 14 dpt beta 2009 mIU/ml, chce mi się ryczeć, dopiero teraz zaczynam wierzyć, że jest dobrze 🥺

9 dpt 288,1 mIU/ml
12 dpt 951,2 mIU/ml
14 dpt 2009 mIU/ml

Więcej nie będę powtarzać tylko umawiam się na usg. Progesteron też podskoczył z 11,16 ng/ml na 16,36 ng/ml, jeszcze dziś dr ma dzwonić w sprawie leków. W sierpniu mija dokładnie 5 lat odkąd zaczęliśmy się starać o dziecko. Pierwszą punkcję miałam też w sierpniu równo rok temu. Boję się co dalej, ale jeszcze nigdy nie doszłam tak daleko :)

O jaaa kochana, jaka piękna betaaa ❤️✊
Gratulacje 😘 Trzymamy dalej kciuki ✊😘
 
Super jest bardzo dobrze. [emoji3]
Dziewczynki 14 dpt beta 2009 mIU/ml, chce mi się ryczeć, dopiero teraz zaczynam wierzyć, że jest dobrze [emoji3064]

9 dpt 288,1 mIU/ml
12 dpt 951,2 mIU/ml
14 dpt 2009 mIU/ml

Więcej nie będę powtarzać tylko umawiam się na usg. Progesteron też podskoczył z 11,16 ng/ml na 16,36 ng/ml, jeszcze dziś dr ma dzwonić w sprawie leków. W sierpniu mija dokładnie 5 lat odkąd zaczęliśmy się starać o dziecko. Pierwszą punkcję miałam też w sierpniu równo rok temu. Boję się co dalej, ale jeszcze nigdy nie doszłam tak daleko :)
 
Dziewczyny mam wynik bety, miał być w piątek a jest już dziś 😊
8736iu/L - 23dpt 🙂

Dziewczynki 14 dpt beta 2009 mIU/ml, chce mi się ryczeć, dopiero teraz zaczynam wierzyć, że jest dobrze 🥺

9 dpt 288,1 mIU/ml
12 dpt 951,2 mIU/ml
14 dpt 2009 mIU/ml

Więcej nie będę powtarzać tylko umawiam się na usg. Progesteron też podskoczył z 11,16 ng/ml na 16,36 ng/ml, jeszcze dziś dr ma dzwonić w sprawie leków. W sierpniu mija dokładnie 5 lat odkąd zaczęliśmy się starać o dziecko. Pierwszą punkcję miałam też w sierpniu równo rok temu. Boję się co dalej, ale jeszcze nigdy nie doszłam tak daleko :)

Ależ superanckie macie wyniczki, mega mega 😍😍😍😍
Gratulacje mamuśki 😘😘😘
 
reklama
Do góry