reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tez tak mysle ze powinien isc w gore. Wiec musze sie nastawiac na najgorsze 😭
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale czy Ty byłaś na sztucznym czy naturalnym cyklu?
USG masz już w poniedziałek (wiem, że wydaję się to wiecznością), ale wytrzymaj i będziesz więcej wiedziała. I nie nastawiaj się na najgorsze!!!!! Trzymam kciuki za ❤️😘🥰
 
To jesteś zdrowa i seksi baba :-) ja wiem, ze metformine biorą tez kobity na schudnięcie ale to ogromne dawki i chyba te biegunki powodują chudniecie buehehe... to jakaś ryzykowna metoda, bo metformina nie jest lekiem na odchudzanie. To samo było z efedryną i pochodnymi :-) ale tam serce może nie wytrzymać bo się robi arytmia. Gowniarskie sposoby na schudnięcie a przecież tyle fajnych diet jest w internecie nie trzeba się głodzić :-) A i te diety pudełkowe fajne. To taka wzmianka poza tematem.
Ja niestety tez po mecie biegunki ale jak biore prog to sie zamienilo w druga strone 🤭 🤭 🤭 Metformina tak dziala nisetety na jelita i ja tu tak dziewczynom o tym pisalam ze moga miec na poczatku takie atrakcje - i wiesz co one maja jakies jelita chyba z kamienia bo zadnej nic nie bylo ;) Ja na poczatku z ubikacji nie wychodzilam ;)
 
reklama
Tez tak mysle ze powinien isc w gore. Wiec musze sie nastawiac na najgorsze 😭
Przestan, a po co badalas proga, pisalas ze tylko morfologie robilas? Mi babki w labolatorium - bo ja oczywiscie ze wszystkimi musze sobie pogadac - mowily ze dziewczynom bardzo roznie ten prog rosl, raz spadal, raz skoczyl do gory i wszystko bylo OK... Nie badz taka panikara jak ja ;) Podobno wszystkie jestescie takie opanowane ale wychodzi na to ze tylko chyba ja sie przyznaje do swoich paranoji publicznie ;)
 
Do góry