reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzwoniłam wlaśnie do laboratorium kochane i te dwie co były niedojrzałe dojrzały wczoraj i zapłodniły się 😍 te z pon zapłodnione dziś nie sprawdza bo nie chcą narażać ich na stres, będą sprawdzać dopiero jutro...jak by coś było źle to będą dzwonić rano, ale póki co modlę się za wszystkie moje dzieci ❤❤❤ Was tez ogromnie proszę o kciukasy, modlitwę czy dobra energię 🥰🥰🥰
@Margit2018 kochana oni może faktycznie robią tam cuda 😍potrafią głęboko niedojrzałe dojrzeć...😘😘
Super! Trzymam kciuki! :)
 
reklama
wiesz, ten cukier to tak naprawde nie ma znaczenia. to jest mydlenie oczu. acard trzeba brac - niezaleznie od wskazan czy tez nie.

a z innej beczki - robilas sobie scratching ? moze w ten desen trzeba pokombinowac. ja jestem jego zwolennikiem.
co do zarodkow - jakos srednia, ale ja wlasnie z 2 chyba mialam drugiego. daje to jakies pojecie statystyczne, ale to tylko statystyka.

jestes juz na cyklu teraz wiec jedz dobrze az do bety, cwicz umiarkowanie, i bierz leki: q10, acard, lutinusa......zreszta, co ja ci bede mowila - wszystko to wiesz. wazne zeby nie ufac tym pajacom - bo pajace wiecej szkodza niz pomagaja
Pajacom w sensie lekarzom?
Nie znam Twojej historii, ale kurde - nie ufać lekarzom? Czyli co - same mamy siebie leczyć, bo wiemy lepiej ? Rozumiem zasadę ograniczonego zaufania, ale żeby doradzać, żeby nie ufac wcale to trochę słabo.
 
ruszaj sie.... ruch jest wazny bo ukrwienie poprawia, a to jest wazne przy implantacji. bez wyczynow bo zadziala w druga strone ale cwicz..... nie w samych lekach jest sedno sprawy
Paradoks jest taki, ze na ostatnie transfery byłam najzdrowsza ever. Od dawna się dobrze odżywiam. No i nawet odstawiłam całkowicie alkohol przez długi czas nie piłam, 5 lat nie paliłam, ruszałam bo się z synem trzeba ruszać i piłkę pokopać waga idealna. A hcg 0. Poprzednie procedury palenie rzucałam 3 miesiące przed, a tryb życia raczej imprezowy no bo studia;-) wypiłam tyle co ruska armia:-) i co..?? Ciąża była. Patrzę w około i serio myśle, ze niektóre osoby BMI 3O picie, palenie itp a maja dzieci. Kurcze sama nie kumam jak to z tym jest:p Teraz zaczęłam stosować relaksację, wieczorem medytacje i się wyciszam żeby nie świrować. Bo kortyzol tez ważna rzecz. I nie mam pomysłów może na inżynierię genetyczną pójdę i wymyślę jak badać te nasze zarodki, albo jak je „naprawiać” :-))))
 
Pajacom w sensie lekarzom?
Nie znam Twojej historii, ale kurde - nie ufać lekarzom? Czyli co - same mamy siebie leczyć, bo wiemy lepiej ? Rozumiem zasadę ograniczonego zaufania, ale żeby doradzać, żeby nie ufac wcale to trochę słabo.
To ty chyba nie wiesz co tu się wyprawialo buehehe. Ja sobie sama dawki leków przeliczalam bo za duzo rozpuszaczalnika było i z dawek 150IU sama dawki ustalam na 300UI:-) ale miałam stresa bo po co dzwonić do kliniki i płacić za wizytę sama se ogarnę :p
 
wiesz co ja zrobilam zeby sie zrelaksowac ? pojechalam do sanatorium. mowie powaznie...... te zabiegi przez tydzien, delikatny basen i odpoczynek - mocno organizm odprezyly

i nie ma co myslec w takich kategorriach ze kiedys to a teraz to, inni tak a ja tak. wiesz ze to mimo wszystko duzo ruletki..... a ruletce trzeba dopomoc. i mozna dopomoc
 
To ty chyba nie wiesz co tu się wyprawialo buehehe. Ja sobie sama dawki leków przeliczalam bo za duzo rozpuszaczalnika było i z dawek 150IU sama dawki ustalam na 300UI:-) ale miałam stresa bo po co dzwonić do kliniki i płacić za wizytę sama se ogarnę :p
ja sie nie odnioslam, bo juz mi sie nie chce powtarzac:) dla tych co wiedza i znaja - posluchaja i zreszta sami rozumieja. innym sie pewne rzeczy w glowie nie mieszcza - nieswiadomosc jest rzecza powszechna:)
 
reklama
Do góry