reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Po ilu dniach miałaś podgląd, po 7 ? Jak na moje oko to ładnie urosły bo równo, więc oby tak dalej! Ja z 6ciu znów mam lipa bo rosną nierówno...po 7 dniach dwa maja po 14, dwa 10 a dwa kolejne chyba całkiem male więc nie odpowiedziały... Lipa znów się u mnie szykuje, ale trudno to już jest OSTATNIA moja stymulacja w życiu..
Z tego mogą być 4 dojrzałe komórki. Np 2 18mm i 2x 22. Jeszcze nic straconego [emoji110][emoji110]
 
reklama
Z tego mogą być 4 dojrzałe komórki. Np 2 18mm i 2x 22. Jeszcze nic straconego [emoji110][emoji110]
No wiem... tylko czemu rosna u mnie tak nierówno :( mama wykupione opcje dojrzewania komórki w labo jakby któraś potrzebowala... Ostatnio zanosiło się na 2 po długiej stymulacji więc może teraz będzie trochę lepiej... Ogólnie u mnie jest duży współczynnik zapłodnienia dojrzałych komórek więc może to mnie podratuje.. Jutro znów mam podgląd
 
Po ilu dniach miałaś podgląd, po 7 ? Jak na moje oko to ładnie urosły bo równo, więc oby tak dalej! Ja z 6ciu znów mam lipa bo rosną nierówno...po 7 dniach dwa maja po 14, dwa 10 a dwa kolejne chyba całkiem male więc nie odpowiedziały... Lipa znów się u mnie szykuje, ale trudno to już jest OSTATNIA moja stymulacja w życiu..
W 8 podglad ... tylko żeby tak urosły do piątku .. ja nawet nie chce jakiś 10 ! Chce żeby były min 3 na punkcję .. już tez jestem umęczona tymi stymulacjami .. endomenda zrobiła u mnie duże szkody ... 😞nie wiem czy tez będę podchodzić kolejny raZ..
 
Dziewczyny tydzień temu odstawiłam progesteron teraz jestem w 11 tyg a dziś na wkładce miałam jakieś nitki krwi. Może któraś z was to miała
 
@Mirka30 kiedy robisz betę? Myślę ciągle o Tobie i z calego serca trzymam ogromne kciuki za Ciebie ❤️ juz ręce mam całe sine więc mogła byś się pospieszyć z tą beta 🤪🤣🤣🤣😘

Dziękuję kochana❤️ No właśnie nie wiem, bo mąż mówi że nie ma sensu robić, że się dowiem we własnym czasie 🤦‍♀️ Chciałam dzisiaj robić ale jak mi tak powiedział to w końcu nie pojechałam... Jutro do pracy wiec dopiero teraz 2.08 zrobię tego sikanca na ten test co mi dali z kliniki i zobaczymy co mi powiedzą.. Tak to sobie robię codziennie sikance na moje tanie testy i wychodzą jakieś bladziochy ale czy to oszukance to nie wiem.. Nie mam niestety innego wyjścia tylko uzbroić się w cierpliwość 😘😘😘
 
reklama
Do góry