reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@mary.m ty tez raz zrobilas bete w innym labie i jak niestety sie to pozniej okazalo nie mialo to znaczenia? Mialas chyba bardzo podobne przyrosty do moich? Zarodek 5AA?

Kochana ja zrobiłam 7 i 9 dzień w jednym labie i przyrost był ok, a dopiero 12 dpt w innym labie, ale przyrost był około 40 % tylko, powtórzyłam 14 dpt w swoim labie i znów za mały przyrost, to już wiedziałam, że coś jest nie tak. Generalnie powiedzieli mi, że w innym labie mają inne odczynniki i wyniki mogą nie być miarodajne. U Ciebie wygląda to dobrze, bo mimo, że inne laboratorium to jednak przyrost jest w normie cały czas. Wiem, że się boisz, bo tego nie da się uniknąć 😔 jutro pewnie będziesz wiedzieć coś więcej, mam nadzieję, że przyrost będzie nawet ponad normę, żebyś mogła się choć troszkę uspokoić 😘
 
D
Jejku to gratuluję! Super :)) A możesz napisać u kogo się leczyłas? Bo ja U Pani dr Cygal :) czytam forum by troszkę się odnaleźć w temacie in vitro I widzę że dziewczyna się udaje, I to mi daje nadzieję :)
Dr sodowska i dr kuka obie świetne zaangażowane ☺️ zawsze w kontakcie w razie potrzeby☺️
 
Tak na prawdę nie wiadomo ile czasu się starała. Celebryci przedstawiają wszystko jak chcą co nie koniecznie jest prawda. Rozenek też kilka lat się chyba starała. Tobie też się uda zobaczysz. 😊
Rozenek 3 lata i poronilam bliźniaki w 12 tyg wiec wiecie...a Krupa kilka lat temu jajeczka zaprosiła...
 
reklama
Do góry