reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@olinka321 powodzenia na punkcji, mam nadzieję, że będzie cały kosz jajeczek ✊ ✊ ✊ ✊
@Waleczna36 nie wiem czy dobrze pamiętam i dziś masz wizytę? powodzenia ✊✊✊ żebyś mogła już zacząć szykować się do transferu ✊✊✊
Hej dziewczyn, dobrze pamiętałaś ale wizyta przesunięta na poniedziałek bo mojego lekarza nie ma dziś a do innego nie chciałam iść ....
Na 11 mam w poniedziałek, dziekuje za pamięć 😍
 
Dziewczyny jak wy aplikujecie progresteron dowcipnie?Bo ja aplikuje a po kilku godzinach na wkladce widze w sumie chyba wszystko😞qzwa boje sie ze nie dodc gleboko aplikuje😓

Ja też dowcipnie, a to że wypada to normalne, ja się pytałam ostatnio jak miałam transfer czy to normalne bo mi to wypada a lekarka powiedziała że to się rozpuszcza i to co trzeba wchłania a reszta wypada...
 
A to dziękuje dziewczyny, ja będę chciała żeby mi zbadali w dniu punkcji mimo, ze w Novum tego nie praktykują...
@Aduś16 a jak Ty się dzisiaj czujesz? Ja jestem tak osłabiona, ze nie mam siły nic robić. Leżę tylko i drzemam, ale może to tylko wymówka żeby nic nie robić 😜 głowa mnie trochę mniej boli ale dalej boli. Dziś wieczorem mam double trigger...
U Ciebie to tak szybko poszło że ma prawo boleć głową ;) dziwne by było gdyby Cię nic nie bolało 🤭 Ja czuję brzuch jak na okres.. Dziś będzie 6ty zastrzyk.. No i czekam na ten wynik testu Covid grrrrr....
 
U Ciebie to tak szybko poszło że ma prawo boleć głową ;) dziwne by było gdyby Cię nic nie bolało 🤭 Ja czuję brzuch jak na okres.. Dziś będzie 6ty zastrzyk.. No i czekam na ten wynik testu Covid grrrrr....
W Novum tylko ankiety robią i nie badają na COVID. A brzuch mnie tez cały czas pobolewa. Myśle, ze tam się piękne jajeczka u Ciebie szykują :)
 
reklama
W Novum tylko ankiety robią i nie badają na COVID. A brzuch mnie tez cały czas pobolewa. Myśle, ze tam się piękne jajeczka u Ciebie szykują :)
Dokładnie ankiety i ankiety, nawet jak byłam co 3 dni to to samo. A żadnego z tych badań nie miałam i teraz się martwię czy to wszystko jest w normie? To moje pierwsze podejście i nie znam się jeszcze co i jak, wierzę na słowo że słusznie mną kierują ale czy na pewno moja fasolka zamieszkała u mnie czy będzie dobrze, tego nie wiem. Niby czuje się jakoś tak inaczej ale to pewnie stres a ja się głupia doszukuje nie wiadomo jakich objawów zagnieżdżenia...
 
Do góry