reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem już po wizycie. Mam 6 pęcherzyków 13-14 mm, 1 pęcherzyk 10mm. W pon punkcja bo estradiol mam już 3200 po 5 dniach stymulacji!! Nie chce się łamać ale trochę przesadzili z ta dawka leków i teraz się boje czy prog nie będzie za wysoki- już dziś mam 1.1 - a oni nie mierzą przed transferem...jeśli oczywiście będzie co transferować. Teraz jeszcze dwa dni stymulacji ale zmniejszył mi na 7 mgr Rekovelle i 150 menopur, plus orgalutran. W sobotę ovitrelle i diphereline - podwójne na dojrzenie jajeczek, dziękuje @nieagatka. Mówił ze czasem się stosuje podwójne dawki na lepsze dojrzewanie jajeczek i spróbujemy u mnie...Boje się, ze za szybko to poszło :( jadę teraz do znachora. Niech mi ustawi nogi, głowę czy cokolwiek tam mam do ustawienia 😜
Wow!! To niezle ten lek na Ciebie zadziałał!! A wcześniej miałaś Menopur czy dopiero teraz dołożył??
 
reklama
Jestem już po wizycie. Mam 6 pęcherzyków 13-14 mm, 1 pęcherzyk 10mm. W pon punkcja bo estradiol mam już 3200 po 5 dniach stymulacji!! Nie chce się łamać ale trochę przesadzili z ta dawka leków i teraz się boje czy prog nie będzie za wysoki- już dziś mam 1.1 - a oni nie mierzą przed transferem...jeśli oczywiście będzie co transferować. Teraz jeszcze dwa dni stymulacji ale zmniejszył mi na 7 mgr Rekovelle i 150 menopur, plus orgalutran. W sobotę ovitrelle i diphereline - podwójne na dojrzenie jajeczek, dziękuje @nieagatka. Mówił ze czasem się stosuje podwójne dawki na lepsze dojrzewanie jajeczek i spróbujemy u mnie...Boje się, ze za szybko to poszło :( jadę teraz do znachora. Niech mi ustawi nogi, głowę czy cokolwiek tam mam do ustawienia [emoji12]
Nie ma za co, oby zadziałało [emoji4]
Fajnie równo rosna pęcherzyki, ale ja bym chyba punkcje na wtorek ustawiała, żeby miały tak po 20-22mm. Ale to takie moje gadanie - wygląda to wg mnie naprawdę dobrze :)
 
reklama
Do góry