reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wrzucajmy całej Polonii do jednego wora ! Ludzie z różnych powodów emigrują . Ale to nie temat na ten wątek ... lepiej się już nie będę wypowiadać [emoji3526]
Jasne, że tak. Sama od 11 lat mieszkam za granicą. Ale jaki nie byłby to powód - nie ma Cie tam, więc nie widzę powodu żeby decydować o losie ludzi, którzy tam zostali.
 
Jasne, że tak. Sama od 11 lat mieszkam za granicą. Ale jaki nie byłby to powód - nie ma Cie tam, więc nie widzę powodu żeby decydować o losie ludzi, którzy tam zostali.
A co jeśli ktoś chce wrócić i chce głosować , żeby nie musieć wracać do syfu ??! Bo na moim osobistym przykładzie zwyczajnie nie stać mnie na powrót i rozpoczęcie np procedury ivf ...😔
 
A co jeśli ktoś chce wrócić i chce głosować , żeby nie musieć wracać do syfu ??! Bo na moim osobistym przykładzie zwyczajnie nie stać mnie na powrót i rozpoczęcie np procedury ivf ...[emoji17]
Ale ja nie bronię Ci głosować, broń Boże.
Po prostu uważam, że jeśli ktoś latami jest poza krajem to nie powinien tego robić. Tylko tyle.
 
reklama
Do góry