reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dla mnie
Dziewczyny,
W Klinice Padła propozycja badania zarodkow przed transferem. Co o tym myslicie? Robila ktoraś?
To troche wyqalona kasa w bloto,bo ciazy ci to nie zapewni,a kwota ktora zaplacisz jest taka sama jak cala stymulacja,albo i wiecej.oprocz tego to nie wychwytuje qszystkich wad genetycznych.masz tyle juz nue udanych transferow za soba?
 
reklama
Powodzonka!

Oby równie w szybkim tempie zaskoczyło :)

Będziecie mieć wesoło w domku :)



No diagnoza troszkę niekorzystna, ale może lepiej wiedzieć co się dzieje, by móc temu zaradzić i startować do boju już z lepszymi wynikami. :)
to prawda ale mam nadzieje ze się uda
Nie tracę jeszcze nadzieii... choć są momenty ze czuje się wybrykiem natury 😫
 
dziewczyny kurde, mi tylko pokazywali te zarodki ok. południa w 3 dobie (zapladniali je wieczorem). I ni uja nie pamiętam jakie one były- mówili przy omawianiu ile tam mają komórek ale nic nie pamiętam, wylapalam tylko ze 2-3 były takie bardzo dobre. Ale finalnie zamrozili 10 i ryk i takie mam info z novum, żadnych opisów tych zarodkow . czyli teraz jak rozmroza to do 5 doby będą hodowac. W invikcie dają jakieś konkretne opisy? @Caroolinee ja będę badać dopiero. W której klinice jesteś? Takie badanie dodatkowy koszt jest,ale pozwala wykryć wady genetyczne zanim będziesz w ciąży. Czyli oszczędzi Ci stresów.
Medart Poznań.
Właśnie się zastanawiamy i nie wiem co zrobić.
 
Dla mnie

To troche wyqalona kasa w bloto,bo ciazy ci to nie zapewni,a kwota ktora zaplacisz jest taka sama jak cala stymulacja,albo i wiecej.oprocz tego to nie wychwytuje qszystkich wad genetycznych.masz tyle juz nue udanych transferow za soba?
Jeden nieudany. Teraz cała stymulacja od pczątku.Do mnie przemawia tylko to,że jeżeli zarodek będzie wadliwy, to nie będzie transferu i tego całego oczekiwania na test i później rozczarowania. Tylko to.
 
reklama
Do góry