reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nooo!!! Kurczę czy miała któraś z Was sytuację zapalenia zęba tuż przed stymulacja, gdzie musiała brać antybiotyk na zapalenie zęba, czy mogą przez to odwołać stymulacje ? Może to mieć negatywny wpływ??
Mistrzowski komentarz. Co do zęba niestety nie pomogę😕
Ja mam takie podejście do tych wyników jak zwykle. Nastawiam się na najgorsze. Bo teraz ważne jest kto liczy głosy... I niestety nie możemy z tym nic już zrobić 😪
 
Podali pierwsze sondaże. Co o nich sądzicie? Ja jestem pełna emocji. Wyniki mogą się jeszcze zmienić.
Jasne że mogą się zmienić tylko nie zapominajmy ze PKW jest również pod dyktaturą.. Także niestety ostateczne wyniki będą takie jakie dyktatura ustaliła z PKW... Nie możliwe że jest aż tak dużo Polaków którzy poskradali zmysly i zagłosowali na homofoba, ksenofoba, kolesia który przynosi same szkody dla tego kraju i do tego jest pośmiewiskiem już chyba wszędzie poza granicami Polski..
 
kurcze nie mam pojęcia... a nadlugo masz ten antybiotyk?
Jeszcze nie mam ale chodzę z bólu po ścianach dziś :( Żadne tabsy nawet najsilniejsze nie pomagaja.. Miałam leczony ząb 2 miesiące temu i miałam uniknąć leczenia kanałowego a od wczoraj się zaczęło i ból jest już nie do wytrzymania .. Tylko zimna woda miejscowo pomaga..Jutro jadę pogotowie i tu na bank dadzą mi najpierw antybiotyk.. W Polsce będę za tydzień dopiero.
 
Nooo!!! Kurczę czy miała któraś z Was sytuację zapalenia zęba tuż przed stymulacja, gdzie musiała brać antybiotyk na zapalenie zęba, czy mogą przez to odwołać stymulacje ? Może to mieć negatywny wpływ??
Ja brałam antybiotyk w trakcie stymulacji. Lekarka mówiła ze to nie ma wpływu i często podaje się antybiotyk przed punkcja tak profilaktycznie. Ty chyba jeszcze nie zaczęłaś także możesz na spokojnie. Ważniejsze aby wyleczyć zapalenie
 
reklama
Jeszcze nie mam ale chodzę z bólu po ścianach dziś :( Żadne tabsy nawet najsilniejsze nie pomagaja.. Miałam leczony ząb 2 miesiące temu i miałam uniknąć leczenia kanałowego a od wczoraj się zaczęło i ból jest już nie do wytrzymania .. Tylko zimna woda miejscowo pomaga..Jutro jadę pogotowie i tu na bank dadzą mi najpierw antybiotyk.. W Polsce będę za tydzień dopiero.
ja pierdziele wspolczuje - nie ma nic gorszego jak bol zeba!!! Wiesz ze ja kilka lat temu miałam zeba leczonego kanalowo i rok tem zaczal mnie pobolewać wiec poszlam do dentysty - taka sieciowka ona mi go otworzyla - niby udroznila i zakleila - na drugi dzień bylam tak spuchnieta i z bolu myslalam ze oszaleje... pojechałam do niej znowu i dala mi antybiotyk, w nocy pojawil mi się rumien na szyjii cale dziaslo zapuchło :o to była sobota i pojechaliśmy do szpitala na chirurgie szczekowado Łasku jakies 100 km ode mnie - tam mi go musieli wyrwac ;( - dali bardzo silne leki i za tydzień opiero - dolna lewa 6 - wstawili nowego ;) ja tam wszystko miałam pogruchotane wlacznie ze szczeka - przez ta pinde z seicowki - wyobraz sobie mój bol jak mi szlo zakazenie - taki wielki rumien od zuchwy po polowe szyji. Do tego po aparacie i tak miałam na dole ptzesuniety rozstaw ;)
 
Do góry