reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tez mam ten domowy i też mam napisane, że nie wolno. Pomijając, że nawet jak mogłam to nie uzywalam, bo mi się zapominało [emoji2358][emoji2358]
Aaaa to, że się zapomniało to ja o tym nie wspominam 😂
- dobra to jutro .. a jutro, Ok jutro na 100% 🤪

ale szczerze to nie narzekam na niego. Mam mniej włosków, są rzadsze i wolniej rosną ;)
Pózniej na pewno do niego wrócę ;)
(Jak nie zapomnę 🤓)
 
reklama
Hmm a robilas badanie test na trombofilie? Bralas cos na rozrzedzenie krwi ? Acard albo heparyna?? Boze teraz warto na naturalnym wlasnie sprobowac? Niektorzy robia scratching endometrium u nas zwany sraczingiem😄
Albo badaja receptywnosc endometrium - czy masz okno implantacyjne w dobrym momencie co podaja zarodek... tak podpowiadam o co jeszcze mozesz zapytac... ja bym chyba odstawila leki wszystkie odpoczela i worcila na naturalnym cyklu moze organizm musi odpoczac?
Trzymaj sie kochana😘
Tak,robiłam test na trombofile i brałam heparynę 0,4 i acard 150.”sraczingu”😜nie robiłam bo przy ostatnich transferach miałam i była dupa 🙄Receptywnosci nie robiłam wiec może to dobry pomysł ..No coś kiedyś musi nam pomoc 😁
 
Z Bułgarii przywiozłam najpiękniejsza opaleniznę;) udanych wakacji! Jakos w ten tluszczyk to ja uwierzyć nie mogę [emoji41][emoji41]
He A wiesz że ja też ze wszystkich moich wakacji z Bułgarii najlepsza opaleniznę przywiozłam 😃 Planowany wyjazd 21 lipiec to jeszcze troszkę
Ale dziękuje bardzo napewno Wam tutaj jakieś fotki wstawię
😘
 
Nigdy tam nie byłam, ale widzę że jest super, bo dziewczyny były 🙂. Odpoczniesz i nabierzesz nowej energii do działania, i żadnego smucenia się ❤.
Wiesz, że będę żebrała o jakieś zdjęcie co nie? 😘
Tak jest tam super :)
Pewka że wstawię 👍
Mam cichą nadzieje że pojadę w dwupaku..🤫
No ale się zobaczy
 
reklama
W skrócie takim to pojawiła się tutaj niedawno taka kobieta, która najpierw pisala o rady do bazylii, potem dołączyła na forum za namową bazylii mówiąc,że nas podczytuje od dłuższego czasu i zdecydowała się na in vitro bo spotkała miłość swojego życia. Z tego co pisała, kobieta po przejściach nie do pozazdroszczenia. No i pisala, że pracuje w korpo, w której wszyscy śledzą razem z nią forum i kibicują co niektórym. Generalnie mają swoich ulubieńców jak w serialu[emoji23] kobieta ta była bardz roszczeniowa, jak tylko bazylia jej nie opisywała to próbowała zdobyć do niej nr tel proponując jakies znajomości. No i obserwując z kim bazylia ma "gorszy kontakt" sama się do tych osób średnio miło odnosiła. Któregoś dnia jedna z nas zapytala jak sobie radzimy z wątpliwościami dotyczącymi in vitro i wiary katolickiej, zaczęlysmy dziewczynie odpisywać,ze tego nie mieszamy,że jeśli ma wątpliwości to niech porozmawia z jakimś fajnym księdzem- generalnie raczej bez zadnych narzuconych poglądów i chamstwa, ze zrozumieniem. Natomiast ta kobieta zaczela bardzo brzydko odpisywać i gdy kilka z nas zwróciło jen uwagę to próbowała w to wciągnąć bazylię, pisząc,że jakis gang przeciwko niej się szerzy. No i po tym wszystkim zniknęła.
Chyba tak to było, może ktoś coś tam innego może powiedzieć.

A to ta kopnieta UGLY byla😂😂😂😂
 
Do góry