reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie z innej beczki.
Dumam nad depilacja laserową.
Ale włosy na nogach mam nie kruczo czarne raczej jaśniejsze. Czy ktoś sobie robił? Czy to coś dało? I jaki był koszt?
I co z pachami i muszelka? I czy w ciąży można.
Mam już dosyć maszynki. A im brzuch większy tym gorzej niedługo stop i muszelki nie będzie widać A potem to nie będzie czasu na golenie. A ja nie lubię wersji na Yeti.
Ciąża i karmienie jest przeciwwskazaniem, wiec jeszcze troszkę cierpliwości Ty moj Yeti 😂😂😂
Ja polecam ogólnie laser, w Pl robiłam tego bardzo dużo, wiec i sobie zrobiłam wszedzie, bikini nie całe, bo nie wiem czy na starość mi tam zimno nie będzie 😂,ale tak mocno wycięte. Jak nie chce być Yetti, to wtedy pomagam woskiem 😜. Po laserze zapominasz o depilacji. Na nogach np czasami wyrośnie mi kilka długich włosów, które próbuje wyrwać palcami 😂
Teraz są różne nowe lasery, które depilują podobno dobrze jaśniejsze włosy. Już od kilku lat nie jestem z tym na bierząco, wiec pewnie dużo się pozmieniało. Ale ogólnie laser polecam 🙂
 
reklama
Mi się przyda po tych hormonach:-( teraz przed ET rzuciłam palenie i te hormony z 55kg już 60kg. A ja nigdy na takiej prawdziwej diecie nie byłam bo w miare wagowo ok. Jak ja dam rade schudnąć. Tyłek mniej rósł jak byłam młodsza. Pierwsze trzy stymulację i transfery to może 2kg przyszło a teraz....:sad::sad::sad:
60 kg to nie jest dużo,bez przesady. Ja trochę załuję tej diety bo zmieniły mi się rysy twarzy na takie wychudzone a jestem już rok po niej. Jeśli chcesz schudnąć to w tej diecie bodaj druga faza to jest ketoza. Już nie pamiętam co tam dokłądnie było ale masz chyba dzień tego postu czyli tylko warzywa i póżniej dorzucasz chyba tłuszcze: awodado,orzechy,mleko kokosowe i chyba strąki. No i chudniesz na tej ketozie a nie jest to aż tak rygorystyczne,jest więcej kalorii i więcej składników odzywczych.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki.
Dumam nad depilacja laserową.
Ale włosy na nogach mam nie kruczo czarne raczej jaśniejsze. Czy ktoś sobie robił? Czy to coś dało? I jaki był koszt?
I co z pachami i muszelka? I czy w ciąży można.
Mam już dosyć maszynki. A im brzuch większy tym gorzej niedługo stop i muszelki nie będzie widać A potem to nie będzie czasu na golenie. A ja nie lubię wersji na Yeti.
Z tego co ja się orientuje to nie można depilacji laserowej ani w ciąży ani w okresie karmienia. Ja mam te domowy depilator laserowy i od czasu starania nie używam. Mam napisane jak byk w instrukcji ;)
A myśle, że te „salonowe” są mocniejsze i tym bardziej 😊
Ja już siebie nie widzę 😂😂 wczoraj walczyłam i dałam radę ✊🏻 Ale nie ukrywam, że to gehenna 😑 krzesełko pod prysznic i na raty 🤓 też nie lubię wersji yeti 🤪
 
Z tego co ja się orientuje to nie można depilacji laserowej ani w ciąży ani w okresie karmienia. Ja mam te domowy depilator laserowy i od czasu starania nie używam. Mam napisane jak byk w instrukcji ;)
A myśle, że te „salonowe” są mocniejsze i tym bardziej [emoji4]
Ja już siebie nie widzę [emoji23][emoji23] wczoraj walczyłam i dałam radę [emoji1307] Ale nie ukrywam, że to gehenna [emoji58] krzesełko pod prysznic i na raty [emoji851] też nie lubię wersji yeti [emoji2957]
Tez mam ten domowy i też mam napisane, że nie wolno. Pomijając, że nawet jak mogłam to nie uzywalam, bo mi się zapominało [emoji2358][emoji2358]
 
reklama
Do góry