reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Uważaj z tym magnezem żeby nie przedawkować. Hcg to tylko hormon wiec wysokość niekoniecznie może mówić o ciąży bliźniaczej. Ja 9dpt miałam hcg 209 a podano jeden zarodek:p w tym czasie dziewczyny z bliźniakami miały duzo niższe hcg:p
Nie przedawkuje, 1 tabletka zapobiegawczo ;))
Reszta w zdrowych drinkach szpinakowych ogorkowych, bananowych itp ;))
 
reklama
To prawda. Dopóki dzidzia nie wyjdzie na świat to to wszystko jest takie szacowane na podstawie usg. Też słyszałam,że pierwsze dziecko rodzi się z masą urodzeniowa matki. Ale to u mojej siostry się nie sprawdziło. Ja sie urodziłam jakies 3 tyg wcześniej niż mialam I wazylam 2.5kg. A teraz taka kobyła ze mnie;)

Najwazniejsze, by urodziło się zdrowe ;)
Ja jestem wczesniakiem urodzonym w 35tc i ważyłam 2450 więc całkiem sporo. Moje dziewczyny jedna w 40t1d 3090, druga 39t1d 3330gr, obie "byki" 49cm [emoji1787][emoji16]
 
Mój brat to robił. Dieta jets naprawdę restrykcyjna i trudna. Podobno też niespecjalnie zdrowa, choc mój brat faktycznie wytrzymał te zdaje się 3 tygodnie i efekty były. Ale mówił, że nigdy więcej.
Też czytałam o tej diecie napewno oczyszcza organizm , ale wszystko od tego organizmu zależy jak zareaguje , jak bym stopniowo trochę podeszła nie od razu do tej diety tylko sobie taki mały detoks sama ułóż i zobacz jak ci pójdzie;))
 
Mój brat to robił. Dieta jets naprawdę restrykcyjna i trudna. Podobno też niespecjalnie zdrowa, choc mój brat faktycznie wytrzymał te zdaje się 3 tygodnie i efekty były. Ale mówił, że nigdy więcej.
No właśnie bardzo restrykcyjna, bo tam zjadasz 800 kcal i chodzi o to zeby organizm właczyl odzywianie wewnetrzne i pozbywal się chorob. Spalał je po prostu. Chyba spróbuje, bo moja kolezanka robi sobie taki detoks raz na jakis czas i jest wszystko super.

Też czytałam o tej diecie napewno oczyszcza organizm , ale wszystko od tego organizmu zależy jak zareaguje , jak bym stopniowo trochę podeszła nie od razu do tej diety tylko sobie taki mały detoks sama ułóż i zobacz jak ci pójdzie;))
No widzisz ja to leń jestem :D jak mam rozpisane wszystko od A do Z to wolę to wykorzystać. No nic. Poczytam jeszcze opinie i podejmę decyzję 😊 ale obiecują dużo. Świadectwa osób, które post uleczył są niesamowite.
 
reklama
Też czytałam o tej diecie napewno oczyszcza organizm , ale wszystko od tego organizmu zależy jak zareaguje , jak bym stopniowo trochę podeszła nie od razu do tej diety tylko sobie taki mały detoks sama ułóż i zobacz jak ci pójdzie;))
Ja slyszalam od stosujacych ze to nie dieta a post
Moze wywolac jakies wahania w organizmie i miec wplyw na jajeczkowanie (hormony)
Moze lepiej zdrow sie odzywiac, przejsc na zdrowe warzywa owoce i bogate w wit i mineraly skladniki? Kasze ryby herbata zielona, pestki oleje itp? Tak zeby nie zmniejszac drastycznie ilosci kalorii... bo Dabrowska to POST
 
Do góry