reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No my na polowkowych wg OM mieliśmy 21+0 a wg USG 21+1 I Hania wazyla 384g. Wczoraj było wg OM 24+5 A wg USG 24+4 i waga 779. Ale lekarka powiedziała,że wszystko ok.
Mojej siostrze tez lekarz mówił,że Franio będzie wielki i dlugi A się urodził 54cm i 3400 z groszami. Dokupywala śpiochy na 50 bo 56 były za duze ;)
A u mnie było trochę inaczej bo mówili, ze jest duży, ze nogi ma bardzo długie jak na ten tydzień. Urodziłam w 39tc 56cm 3450 g. Taki standard:-) jak syn osiągnął 9 miesięcy wyskoczył poza siatki centylowe i już nie wrócił do 3 rz. Teraz na bilansie 4 latka znowu powyżej 97centyl a koleżanki rodziły takie duże dzieci - raczej pulchne:p niż duże i raczej 50centyl. Po usg ciężko jest oszacować. Moja bratanica w druga stronę :-) w 33tc się urodziła mówili, ze malutka ze coś nie tak... ale już wyboru nie było. Urodziła się z waga 2,5kg to dzieci w 38tc potrafią mieć taką wagę. Po usg ciężko jest przewidzieć:-) jak rodzice wysocy to najprawdopodobniej dzieci będą podobnego wzrostu. Ja mam 168cm mąż 186cm to chyba syn wysoki będzie po tatusiu:-)
 
reklama
Witam ;)
Od niedawna śledzę Was na forum.
My z mężem podchodzimy pierwszy raz do in vitro.
Mamy wskazanie że strony genetycznej.Mamy Ivf+badanie zarodków PDG.
Już mam zakończenie stymulacji i w środę zabieg PICK-Up. Jak wy zniosłyscie ten zabieg?
Ja dzisiaj już wzięłam też zastrzyk na uwolnienie komórek jajowych.Czy jakoś czuć że one się uwalniają?czy to raczej bezobjawowo ?
Nic raczej nie czuć. Jeżeli jest ich duzo i dojrzewają bo zastrzyk powoduje dojrzewanie komórek to można czuć rozbieranie czy coś. Ja jak byłam przestymulowana to chyba było gorzej bo to wszystko jeszcze dojrzało ;-) no ale o to chodzi:p
 
@Caro♤♤♤♤ jestem ciekawa czy są oba:-)) już niedługo się dowiesz. Trzymam kciuki:-)
Dopiero za 10 dni. Wydaje się to wiecznością, ale co zrobisz.
Beta nie wskazuje na dwa, jakoś super wysoka nie jest.
W sobotę dla swojego świętego spokoju powtórzę;))
Ty się zaczynasz przygotowywać??
Piszecie o braniu magnezu w ciąży jaki poblecacie ?? Może być Magne B6 forte ??
 
Dziewczyny mam dzisiaj o 15:00 lekarza jakiś pomysł o co podpytać gdyby nie sam z siebie zaproponował?
 
Dopiero za 10 dni. Wydaje się to wiecznością, ale co zrobisz.
Beta nie wskazuje na dwa, jakoś super wysoka nie jest.
W sobotę dla swojego świętego spokoju powtórzę;))
Ty się zaczynasz przygotowywać??
Piszecie o braniu magnezu w ciąży jaki poblecacie ?? Może być Magne B6 forte ??
Uważaj z tym magnezem żeby nie przedawkować. Hcg to tylko hormon wiec wysokość niekoniecznie może mówić o ciąży bliźniaczej. Ja 9dpt miałam hcg 209 a podano jeden zarodek:p w tym czasie dziewczyny z bliźniakami miały duzo niższe hcg:p
 
@anett96 kochana łączę się z Tobą w bólu. U mnie też ten poniedziałek był bezlitosny. Jeszcze na domiar złego zepsuł się samochód [emoji35]
Ale dziś już wstałam w dobrym nastroju. Jestem spokojna i zaczynam przygotowania do kolejnego transferu.
Dostałam na urodziny książkę z programem postu dr. Ewy Dąbrowskiej i chyba się skuszę. Robiła któraś taki post leczniczo?
Mój brat to robił. Dieta jets naprawdę restrykcyjna i trudna. Podobno też niespecjalnie zdrowa, choc mój brat faktycznie wytrzymał te zdaje się 3 tygodnie i efekty były. Ale mówił, że nigdy więcej.
 
reklama
Do góry