reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, dawno tutaj nie zaglądałam i mam ogromne tyly, muszę znalesc sposób żeby Was nadrobić....
Ale tymczasem mam do was pytanko, bo ja ciągle nie mam miesiaczki po oststniej która wystąpiła po łyżeczkowaniu....
Niby miała być punktualnie a tu spóźnia mi się już 8 dzien....
Czy któras miała tak że pryzszedl POZNEIJ ???
Buziaki 😘
 
Jest po prostu podła... chyba ze aż tak nie myśli. To co powiedziała ze teraz korona to może i lepiej, to naprawdę aż nie wiem jak skomentować... dodatkowo imię jakie wybrała, masz prawo być urażona i zła.
Ale nie myśl o niej za dużo, bo szkoda czasu i energii, ona i tak pewnie nie zdaje sobie sprawy jaka przykrość Ci wyrządziła. Skup się na sobie i czyms co sprawi Ci przyjemność 😘
Piczka wreeedna ... Ale w nosie ,niech zdrowe będą .A ja się po prostu od nich odsune ,ale najpierw powiem co myślę 😛😛😛
 
reklama
Do góry