reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Kobietki. Mało sie udzielam na forum ale czytam bardzo często. Postanowiłam napisać ponieważ samej ciezko opanować emocjie.W czwartek podchodzę do 3 transferu. Tym razem z komórkami dawczyni. Jutro wielki dzien pobieranie komórek i zapłodnienie. Bardzo boje się czy tym razem sie uda. Trzymajcie prosze kciuki za pomyślna procedure .
To trzymam kciuki w takim razie 🤗
 
reklama
No naprawdę, mój mąż mówi, ża mam coś z deklem nie tak... Pisałam Wam juz kiedyś jak na ognisku byliśmy, a zanim poszliśmy pościel zmieniłam... A wiesz jak włosy po ognisku jebia... Noi się najebałam na tym ognisku, rano się budzę, a ja na głowie czapkę zimową mam, założyłam żeby pościel mi nie śmierdziała


Wygrałaś 😂😂😂😂😂😂😂
 
Mieszkam w usa i tu podchodzę do in vitro. Ze względu na mój wiek sporo po 40 korzystamy z komórek dawczyni. To mój 3 transfer. Pierwszy byl udany ale ciaza obumarła w 7 tyg. 2 transfer zero inplantacji no i teraz 3 mam nadziwje szczęśliwy bo finansowo ciezko tu to ogarnąć bedzie jeśli coś pojdzie nie tak.
Kurcze słyszałam jakie tam są ceny z kosmosu, współczuję... To jeszcze mocniej zaciskam, oby 3 był szczęśliwy
 
Kurcze słyszałam jakie tam są ceny z kosmosu, współczuję... To jeszcze mocniej zaciskam, oby 3 był szczęśliwy
Taniej by bylo zeby nie byl to transfer z komorkani dawczyni no ale coz nie mam wyjścia . Moja lekarz mowi ze większe szanse są z komórkami młodej zdrowej dawczyni niż moje. Oby tylko duzo ich bylo i wszystkie super sie zapłodniły. 🥰🤩
 
Cześć Kobietki. Mało sie udzielam na forum ale czytam bardzo często. Postanowiłam napisać ponieważ samej ciezko opanować emocjie.W czwartek podchodzę do 3 transferu. Tym razem z komórkami dawczyni. Jutro wielki dzien pobieranie komórek i zapłodnienie. Bardzo boje się czy tym razem sie uda. Trzymajcie prosze kciuki za pomyślna procedure .
Trzymamy mocno! Wszystko będzie dobrze ❤
 
No naprawdę, mój mąż mówi, ża mam coś z deklem nie tak... Pisałam Wam juz kiedyś jak na ognisku byliśmy, a zanim poszliśmy pościel zmieniłam... A wiesz jak włosy po ognisku jebia... Noi się najebałam na tym ognisku, rano się budzę, a ja na głowie czapkę zimową mam, założyłam żeby pościel mi nie śmierdziała
😂😂😂 padłam, Ty tez wariatka jestes 😘
 
reklama
Cześć Kobietki. Mało sie udzielam na forum ale czytam bardzo często. Postanowiłam napisać ponieważ samej ciezko opanować emocjie.W czwartek podchodzę do 3 transferu. Tym razem z komórkami dawczyni. Jutro wielki dzien pobieranie komórek i zapłodnienie. Bardzo boje się czy tym razem sie uda. Trzymajcie prosze kciuki za pomyślna procedure .
Trzymamy mocnooo !!! ❤Daj znać jak się rozwijają
 
Do góry