reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@fredka84 wiem ze Ty robiłaś niedawno badania z immunologii, możesz mi proszę napisać jakie?
Od kiedy @sandra777.12 mi napisała o tych komórkach nk dużo o tym czytałam i szukam gdzie mogę to zrobić na własna rękę we Francji, jeśli nie znajdę to może zrobię w Pl, tylko na te badania trzeba skierowanie? Czy po prostu idzie się do labo, płaci i robią?
Tobie nic nie wyszło tam specjalnego w immunologi z tego co kojarzę?
A Ty @sandra777.12 robilas tylko te komórki nk czy cały zestaw badań? W Pl czy w Islandi?
IMG_20200131_202815.jpg
Do tego miałam wcześniej zrobiony pakiet na trombofilię i jeszcze Paśnik zlecił immunifenotyp. Kariotypy też mialam już dawno zrobione. Jak miałaś betę zero to Paśnik pewno by Ci zalecił te badania co mi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Super, dzięki Sandra 😘. Widziałam ze jest w Warszawie na Ursynowie, tam mam najbliżej od lotniska. Twój mąż tez robił czy tylko Ty? Możesz mi proszę napisać, jeśli pamiętasz jakie Ty robiłaś badania?
No właśnie przeglądam swoje wyniki i tez mam morfologię, robiłam tez kariotypy i te wyniki poszły prosto do lekarza, podobno wszystko ok.
Nie, immunologie robiłam tylko ja ;) mój mąż robił wszystkie wymagane, nic dodatkowego ;)
Robiłam wszystko co na tej liście a pózniej jeszcze badanie CBA i powtórka NK jak spadły ;) brałam metypred 16 mg chyba przez 6 tyg 😊
 

Załączniki

  • C27F0B50-420B-4007-B870-4F61D53682B4.png
    C27F0B50-420B-4007-B870-4F61D53682B4.png
    38,7 KB · Wyświetleń: 53
Zobacz załącznik 1133152
Do tego miałam wcześniej zrobiony pakiet na trombofilię i jeszcze Paśnik zlecił immunifenotyp. Kariotypy też mialam już dawno zrobione. Jak miałaś betę zero to Paśnik pewno by Ci zalecił te badania co mi
Najgorsze ze moj lekarz jakoś się nie rozpuszcza nad ta immunologia... chociaż dal mi skierowanie na kariotypy i na coś jeszcze, już nie pamietam, bo wyniki poszły odrazu do niego. Niby ok. Mąż mówi żeby jeszcze nie panikować, żeby spróbować jego leczenia 🤨... tak, dwa razy miałam betę zero. Zrobiłam sobie screena Twoich badań, dzięki serdeczne 😘
 
Cześć!
Wczoraj na wieczór dopadł mnie ból żebra - nie wiem co ja odwaliłam, ale nie moge spać ani na plecach ani na boku... koszmar...

A przede mną 3 dni pracy po 12 h
Rewelka!

Jeju dziewczyny, ale kusicie jedzonkiem !!



Pospać też kiedyś trzeba :) Ja to raczej śpich konkretny jestem :)

Chłop u mnie dziś robi domową pizze a ja pewnie wstawie ogórkową jak mnie najdzie, bo takto 3 dni w robocie jestem i głódówa by była ;)




Ale ktoś tu ma dobrze :)

Śniadanie rewelka! Żarłabym mniaaam


Pięknie wyszło. Ozdoba ciasta pod kolor lakieru do paznokci 🤪🤪 Pełna profeska 👌👌

Moje ciasta to zawsze wyglądają jakby miały zderzenie z tirem ;) A tutaj bardzo apetycznie :)
12 h w pracy! Masakra . Wiem jak to jest bo pracowalam i czulam sie jakby pociąg po mnie przyjeżdżał. Współczuję
Domowa pizza😜uwielbiam 😋😋😋
Podziel się 😂
 
reklama
Do góry