reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja robiłam cały zestaw w pl .. tutaj 3 razy w trakcie ciąży robiłam NK żeby zejść ze sterydu 😑 za każdym razem robili mi morfologię 😑
Robiłam wszystko w syne.vo i nie trzeba mieć na to skierowania. Tylko pamietam, że oni takie badania robią od pon do czwartku ;) jeśli zdecydujesz się zrobić to w pl to zawsze możesz do nich napisać na stronce i sprawdzą Ci czy akurat w tym gabinecie jest wszystko możliwe, ale raczej tak ;)
Super, dzięki Sandra 😘. Widziałam ze jest w Warszawie na Ursynowie, tam mam najbliżej od lotniska. Twój mąż tez robił czy tylko Ty? Możesz mi proszę napisać, jeśli pamiętasz jakie Ty robiłaś badania?
No właśnie przeglądam swoje wyniki i tez mam morfologię, robiłam tez kariotypy i te wyniki poszły prosto do lekarza, podobno wszystko ok.
 
reklama
Widziałaś tego dziada który podczas spotkania z Dud.ą w Wieluniu napadł na kobietę . Gdzieś w necie krąży film. Co to się teraz wyprawia to przechodzi już wszelkie granice.

Na kaca giganta pije cole w szklanej butelce, zawsze z rana leciałam do Biedronki . Jak nie było coli to fanta.
nie chce sie dzisiaj denerwowac -rolety zaciagniete i zjadlam dzissiaj NIC ;) Lukasz mi mowi ze zrob mi drina i sie lpeiej poczuje - a ja juz nie wypije nic chyba przez rok - tak sie wlasnie zastanawiam jak mo tato mogl miec takie ciagi alko przez tydzien... To dewastacja organizmu... Chodze jecze i stekam a nawet na to nie mam sily ;( Chce miec znowy swoje ADHD isc do pracy psrtyknac cycata w nos i patrzec czy jej sutki stana - polkocic sie z szefem, pojezdzic na rolkach i KOCHAC ZYCIE - a dzisiaj nawt zasnac nie moge bo spanie nie sprawia mi przyjemnosci ;)
 
Cześć!
Wczoraj na wieczór dopadł mnie ból żebra - nie wiem co ja odwaliłam, ale nie moge spać ani na plecach ani na boku... koszmar...

A przede mną 3 dni pracy po 12 h
Rewelka!

Jeju dziewczyny, ale kusicie jedzonkiem !!

Dzień Dobry moje kochane
Co tam dzis gotujecie dobrego w niedziele? Jakie plany? Slyszalam ze w Polsce piekna pogoda to az żyć sie chce😉 u nas mialo byc tez pieknie ale jak narazie to widzę duze zachmurzenie 😕wiec chyba nici z mojego opalania dzisiaj😕
Ja wczoraj o 21 poszlam spać 🤣padalam jak nalesnik po moim malowaniu 😉 i właśnie co sie obudzilam 😂12 h spalam 😱 ale z piatku na sobotę spalam tylko 5 wiec sie wyrównalo😂😂😂

Pospać też kiedyś trzeba :) Ja to raczej śpich konkretny jestem :)

Chłop u mnie dziś robi domową pizze a ja pewnie wstawie ogórkową jak mnie najdzie, bo takto 3 dni w robocie jestem i głódówa by była ;)


U nas bez gotowania😊obiad u rodziców bedzie. Tymczasem śniadanie prezentuje się tak😊

Ale ktoś tu ma dobrze :)

Śniadanie rewelka! Żarłabym mniaaam
Super😜zapowiada wam sie cudowna niedziela🥰
Ja wczoraj na szybko zrobilam ciacho ale wyszlo mi trochę nie perfekcyjne😂😂😂

Pięknie wyszło. Ozdoba ciasta pod kolor lakieru do paznokci 🤪🤪 Pełna profeska 👌👌

Moje ciasta to zawsze wyglądają jakby miały zderzenie z tirem ;) A tutaj bardzo apetycznie :)
 
Dzień Dobry moje kochane
Co tam dzis gotujecie dobrego w niedziele? Jakie plany? Slyszalam ze w Polsce piekna pogoda to az żyć sie chce😉 u nas mialo byc tez pieknie ale jak narazie to widzę duze zachmurzenie 😕wiec chyba nici z mojego opalania dzisiaj😕
Ja wczoraj o 21 poszlam spać 🤣padalam jak nalesnik po moim malowaniu 😉 i właśnie co sie obudzilam 😂12 h spalam 😱 ale z piatku na sobotę spalam tylko 5 wiec sie wyrównalo😂😂😂

Dzień dobry 😘 A u nas słoneczko świeci 😊 My na gotowania czasu nie mamy bo remoncik w łazience musimy skończyć więc pewnie kupimy jakiegoś fast fooda 🙂
Milego dnia wszystkim 😘😘😘
 
reklama
Do góry