reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak byłam na studiach też byłam u takiej znachorki.
Wyleczyła mnie z boreliozy, zdiagnozowała niedoczynność tarczycy. Mojej ciotce sprawiła że nie miała już miesniakow. Takie cuda odchodzily.
Tez mi powiedziała że mogę mieć dzieci...

Ja jestem osobą niewierzaca... W nic. Tu były wyniki badań na potwierdzenie. Nie wiem do tej pory jak takie hokus pokus działa.... Ale dziala :p
 
Oraz Dziewczyny dzisiaj 6dpt,zrobiłam dwa sikacze i obydwa są pozytywne. Pani dr zalecała zrobić betę w 8dpt, miałam pójść dzisiaj,ale skoro sikacze przynoszą takie wiesci to chyba wytrzymam😍 siedze i nie moge uwierzyć. Sprawdzam po dziesięć razy czy mi się nie przewidziało i czy nie zniknęły te kreski😱
 
Oraz Dziewczyny dzisiaj 6dpt,zrobiłam dwa sikacze i obydwa są pozytywne. Pani dr zalecała zrobić betę w 8dpt, miałam pójść dzisiaj,ale skoro sikacze przynoszą takie wiesci to chyba wytrzymam😍 siedze i nie moge uwierzyć. Sprawdzam po dziesięć razy czy mi się nie przewidziało i czy nie zniknęły te kreski😱
No kochana, skoro sikance wychodzą to zaje.bisty znak 😍😍😍
Edit A brałaś jakiś zastrzyk, Ovitrelle czy coś?
 
reklama
Aha, wszystko rozumiem, wyślesz mi ten numer w razie wu na priva? Myślę że za jakiś czas też bym zadzwoniła i choć porozmawiała, bo mój mąż wcale nie wchodzi w grę 😢. Zrypal mnie wczoraj jak go jeszcze przed spaniem podgadywalam, wiem z góry że go nie urobię🙄🙄🙄
Taki sam uparcioch jak moj😕
Moj Łukasz nie wierzy w takie rzeczy . Kilka lat temu moj tata chcial nas zabrac do znachora, zeby nam pomogl. Oczywiście byl na nie! Nie poszlismy😞 teraz myślę o tym czy dobrze zrobilismy
 
Do góry