reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

o wlasnie o tym piszemy ;) I tez chyba nie mialas objawow? Nie martw sie ja bynajmniej nic nie slyszalam o jakis stanach przednowtworowych!!!! Nie mysl o tym. Ja to dopiero jestem hipo ;) wczoraj mialam stan przedgoraczkowy i sie zastanawialam czy do szpitala nie jechac 👍 🤭:-D A jakie mialas wczesniej AMH? A fsh chyba tez bedziesz musiala zrobic? Pamietaj ze to drugie sie robi do 4 dc ;)
No ja się kochanie przeraziłam 😱😱😱 A Ty jak się już czujesz?? Bo wczoraj miałaś zaglądanko 😳 jak Ty możesz nie lubić się usypiać to ja nie wiem 🤣 Już nie masz tej temperatury?? Czyli mówisz, ze jak zapalenie to raczej nic bardzo groźnego??
 
reklama
Jutro pierwsza wizyta, jak wy to robicie że tak bezstresowo odwiedzacie kliniki? Ja już dzisiaj jestem bardzo przejęta.
Kochana ja juz ci wszystko opisalam, prof to taki normalny czlowiek tylko mu nie przerywaj jak bedzie mowil bo on tego nie lubi ;) Mysle kazda z nas miala stresa za pierwszym razem a wielkosc stresu zalezy od tego na jakim etapie jestes? Czy jedziesz zrobic bete, czy wizyte serduszkowa a czasmi sie jedzie tak jak ja na luzie na zwykle badanie ;) Bedzie dobrze, jestem bardzo ciekawa co ci tam jutro prof powie ;)
 
No ja się kochanie przeraziłam 😱😱😱 A Ty jak się już czujesz?? Bo wczoraj miałaś zaglądanko 😳 jak Ty możesz nie lubić się usypiać to ja nie wiem 🤣 Już nie masz tej temperatury?? Czyli mówisz, ze jak zapalenie to raczej nic bardzo groźnego??
mi lekarz mowil ze czesto sie zdarza takie zapalenie wiec to nie moze byc cos groznego ;) Dobrze ze wyszlo bo szybko wyleczysz i zwiekszysz szanse na implantacje. Ja rano nie mialam juz goraczki. U mnie wszystko ok ale tez czekam za wynikiami endo ;) Czuje sie dobrze. Nic mnie nie boli i mam slabe plamienia. No to ja sie pytam jak ty to mozesz lubiec ;)
 
Tak [emoji4] dziś mam kontrolę endometrium. Prawdopodobnie w poniedziałek transfer [emoji4]
A jak to jest jeśli jeden zarodek by się nie rozmrozil to czy przy cyklu sztucznym można rozmrozić drugi ? Czy trzeba czekać do następnego cyklu?
I co ? Bedziesz od razu podchodzic? U mnie prawie rok minal bez transferu i dla mnie to takie az niemozliwe ze dostalam zielone swiatlo i moge to zrobic ;)
 
reklama
Do góry