reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A co do tego sraczingu:)podobno działa jak accofil tak? Ale że zamiast wlewu accofilu czy jak sie to zrobi to nie trzeba accofilu? Ktoś pisał że ten zabieg zastepuje accofil ale nie wiem na jak długo?
tak dziewczyny wlasnie pisza ze chyba zabija te nadwyzkowe komorki nk w endometrium ale ja niegdy tego SRACZINGU ;) nie robilam wiec nie wiem ale tez nie mam wskazan do accofilu. Wiem tylko ze jakbym miala wskazania to stanelabym na glowie zeby to zrobic ;) JA tez nigdy nie mialam problemow z endometrium. Nawet ostatnio u zwyklego gina mialam sprawdzne i bylo na 11 mm bez lekow i innych wspomagaczy ;)
 
reklama
Mi akurat po łyżeczkowania zapisał antybiotyk też w razie w i dobrze się czułam zero boli, zapaleń.
Więc to akurat Plus, zobaczymy teraz po miesiączce jak będzie rosnlo i czy będzie jajeczkowanie. Chodź dizs czuje kucia mega po prawej stornie a 3 dni do jajeczkowania więc może coś tam się dzieje.
Ja tez bylam zabezpieczona antybiotykiem tylko ze jak dochodzi do zapalenia endo to mi sie wydaje ze tego nie czujesz i nie masz objawow...
 
Ja tez bylam zabezpieczona antybiotykiem tylko ze jak dochodzi do zapalenia endo to mi sie wydaje ze tego nie czujesz i nie masz objawow...

Hmm możliwe, zobaczymy czy wszystko jest Oki, myślę żeby iść jeszcze do lekarza w czwartek na usg i sprawdzić czy jes dobrze mimo wszystko, Bede miala większy obraz na to. Bo wcześniejsze usg było 1 dzień po miesiączce.
 
Hej dziewuszki, nie nadążam z nadrabianiem Was 😆Jestem właśnie po rozmowie z doktorem i mówił, ze wyszło mi jakieś przewlekłe zapalenie endometrium w tym zabiegu histeroskopii wiec będę mieć 10 dni doksycyline... czy to dobrze czy zle? Mogło to mieć wpływ na brak ciąży?? Ja już sama nie wiem :( stany zapalne to tez kojarzy mi się z przedrakowymi stanami wiec się trochę przeraziłam 😱ale ja taki hipochondryk jestem 😱😱😱
w każdym razie muszę jeszcze zrobić tsh i powtórzyć Amh przed wizyta i jeśli będzie ok to bym w następnym cyklu zaczynała stymulke...
o wlasnie o tym piszemy ;) I tez chyba nie mialas objawow? Nie martw sie ja bynajmniej nic nie slyszalam o jakis stanach przednowtworowych!!!! Nie mysl o tym. Ja to dopiero jestem hipo ;) wczoraj mialam stan przedgoraczkowy i sie zastanawialam czy do szpitala nie jechac 👍 🤭:-D A jakie mialas wczesniej AMH? A fsh chyba tez bedziesz musiala zrobic? Pamietaj ze to drugie sie robi do 4 dc ;)
 
No dziewczyny czli oficjalnie zrobilam juz chyba wszystkie mozliwe badania, zabiegi i konsultacje - i teraz nie wiem co dalej :-D :-D [emoji106] [emoji106] kiedy dostane okres po tej histero? Nie wiem czy juz w nastepnym cyklu robic transfer czy jeszcze poczekac chwile - jednak ciezko mi podjac decyzje wiedzac ze mam tylko jedynaka i znowu potem zaczac sie kloc ;( zastanawiam sie czy jeszcze nie zrobic tego sraczingu w nastepnym cyklu i dopiero po tym transfer - ale czy to ma sens po histeroskopii ?
Na pytanie czy mogę podchodzić w następnym cyklu do transferu to dostałam odpowiedź od pana dr że jeśli badanie endometrium będzie ok to wręcz zaleca [emoji4]
 
Na pytanie czy mogę podchodzić w następnym cyklu do transferu to dostałam odpowiedź od pana dr że jeśli badanie endometrium będzie ok to wręcz zaleca [emoji4]
I co ? Bedziesz od razu podchodzic? U mnie prawie rok minal bez transferu i dla mnie to takie az niemozliwe ze dostalam zielone swiatlo i moge to zrobic ;)
 
reklama
Do góry