reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Masz ten "lepszy" z zestawu. Bx jest bardziej różnorodny i ma mniej "hamujących". Partner też "lepszy" ma z pary haplotyp, także, jedli się nie myle nie ma tragedii😘😘😘
A to ze nie wykryto u mnie kirow? Gdzies wyczytalam ze one sa komunikatorami miedzy matka a zarodkiem.. i dlatego moze nie byc implantacji...? Slyszalas cos o tym?
Dziekuje Ci😘😘😘
 
A masz dopochwowo czy doustnie?
Kochana kiedys zapomnialam ci odpisac nt bemfoli ze niby bardziej nowoczesne - nie wiem z czego to wynika ale tak mi lekarz powiedzial wiec w to nie brnelam a ze cieszylam sie ze tyle zmienia w tej stymulacji to uznalam ze jest ok. Niestety przy moim AMH ponad 9 wysadzilo mnie po tym leku konkretnie i dzisiaj wiem ze to chyba nie byla dobra decyzja...
 
Kochana kiedys zapomnialam ci odpisac nt bemfoli ze niby bardziej nowoczesne - nie wiem z czego to wynika ale tak mi lekarz powiedzial wiec w to nie brnelam a ze cieszylam sie ze tyle zmienia w tej stymulacji to uznalam ze jest ok. Niestety przy moim AMH ponad 9 wysadzilo mnie po tym leku konkretnie i dzisiaj wiem ze to chyba nie byla dobra decyzja...
Co do kirow to chyba najwazniejsze ze masz BX wiec bez wzgledu na to jakie maz ma hla -c a twoj i tak ma poprawne ;) nie ma ryzyka... Co do tych nie wykrytych to nie znam sie. ale accofilu raczej bys nie dostala, co najwyzej encorton i moze cos jeszcze - dla mnie jest OK, Mi wyszedl bardzo podobnie ale ja mam prawei wszystkie obecne. A robilas juz immufenotyp i te cytokiny ? Wazne jest jeszcze allo mlr i cros match - u mnie nic nie wyszlo ;)
 
reklama
Ja od 2 do 13 brałam 3x2mg, 13 okazało się że endometrium słabe i teraz biorę 4x2mg. To serio tak dużo? Nawet nie wiedziałam [emoji23] znaczy zacznę się niedługo świecić? [emoji23]
Dziewczyny możecie mi pomóc? Od dziś zaczynam brać estrofem do transferu na sztucznym cyklu. Mam w zaleceniach że 2 tabletki 2 razy dziennie(tabletki po 2 mg) czyli 4 tabletki. Jakoś dużo mi się wydaje...
 
Do góry