reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jej dziewczyny, ale się uśmiałam. Lubię wejść na forum i prawie pod każdym postem trzasnąć lajka - bo na aplikacji poszaleć nie można A rzadko się loguje przez przeglądarkę. Fajnie,że humorki dopisują [emoji110][emoji4][emoji39]
Tylko trochę mi też brakuje ripost @Tasza. Nie odzywa się coś nasza Pani od owieczek..
Nooo popieram!
A Ty tak trzaskasz tee lajki, że mnie się forum zawiesza🤣🤣🤣
 
reklama
Pewnie hormony i ogólnie ciąża mimo ze nie daje fizycznych objawów to na psychikę nie pozostaje bez wpływu😊Strasznie leci ten czas!!! 😊Już 7 miesiąc? Kiedy to zlecialo się pytam??? 😀Fajnie że się odzywasz😘
U mnie spokój, za kilka dni zaczynam 18tydz😊Maksik od jutra wraca do żłobka, więc może trochę czasu dla siebie uda mi się wreszcie znaleźć 😊
O Pani 😱😱😱18 tydzień?!? To ja się pytam kiedyyyyyy??? 😍😍😍
 
T
TWÓJ wybór 👍
Tyle, że fajnie byłoby, byś zdała sobie sprawę, że in vitro to też nie pięć minut i może 1 osobie na 100 udaje się za pierwszym razem. A wszystkie badania, stymulacja, przygotowanie to minimum 3-4 miesiące ...wiec nie do usranej... Jak widzisz😘
A co ty myślisz? Ze jak pierwszy raz podchodze to laik? Przed chwilą wogole nie miałam nadzieji na dziecko a te 40 per dla mnie jest jak ogromna szansa. Nie opisujesz mi tego
 
A co ty myślisz? Ze jak pierwszy raz podchodze to laik? Przed chwilą wogole nie miałam nadzieji na dziecko a te 40 per dla mnie jest jak ogromna szansa. Nie opisujesz mi tego
Ja chciałam tylko pomoc, zupełnie nie rozumiem Twoich ataków. Nie pisze Ci, byś zrezygnowała z invitro i obłożyła się plastrami... Tylko byś w międzyczasie spróbowała też czego innego. Pytałaś o podstawowe badania, więc logicznie wywnioskowałam, że jesteś na początku drogi i z serca Ci napisałam listę badań.
Super, że nie jesteś laikiem, bo ja byłam strasznym, jak zaczynałam 4 lata temu😉
W takim razie, jak już wszystko wiesz, to ja się nie odzywam. I życzę Ci powodzenia✊👍
 
Jej dziewczyny, ale się uśmiałam. Lubię wejść na forum i prawie pod każdym postem trzasnąć lajka - bo na aplikacji poszaleć nie można A rzadko się loguje przez przeglądarkę. Fajnie,że humorki dopisują [emoji110][emoji4][emoji39]
Tylko trochę mi też brakuje ripost @Tasza. Nie odzywa się coś nasza Pani od owieczek..
To @Murawa coś tam ćpie i się nie podzieli 😂.
 
@Natsnats na rybach byłaś? Mój mężu mi dziś przyniósł 2 zdobyczne szczupaki. Ogromnne, bałam się ich. Latał koło nich i się cieszył a ja sobie w myślach mówiłam że przecież ja wolę filety 🤦
Ciesz sie ze Twoj przynosi.Ja wczoraj caly dzien bylam z mezem na rybach.Nie dosc ze tego nie znosze to biedakowi nic nie bralo.Ale tska umeczona wrocilam ze padlam o 20😄
 
A co ty myślisz? Ze jak pierwszy raz podchodze to laik? Przed chwilą wogole nie miałam nadzieji na dziecko a te 40 per dla mnie jest jak ogromna szansa. Nie opisujesz mi tego
Murawa daje ci po prostu wybór a ty zrobisz co zechcesz 😘. Ja na początku swojej drogi byłam zielona i szkoda że nikt mi nie przedstawił wszystkich możliwych opcji 🙂
 
reklama
wrocilam do domu alutak zostala u tesci ;( Do tej potu sie zastanawiam po co robie i czy musze robic ta histero ;( jestem sama bez psow w tym wielkim domu bym padla ;( nie umialam wyjsc od rodzicow ;( @Ugly80 czesto udaje sie za pierwszym razem a czasami jak na moim przypadku widac nie udaaje sie ... ;( nienawidze narkozy 😭 😭 😭 😭 nie potrafie nie myslec o mojej mamie ;( jak bede usypiana to ona bedzie miala zabieg 😭😭😭 k....wa jestem cien cienia jak na tescie ssikanym, podkowy pod oczami i azamiast przytyc to schudlam ;( ja juz nie mam marzen...
 
Do góry