reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wlasnie rozmaiwalismy z MA..rasem i powiedzial ze w sytuacji klesk zywiolowych i innych ciezko bedzie cokolwiek wywalczyc a od wczoraj w PL jest oficjalnie wprowadzony stan epidemii... Proponuje ugode z klinika, i oczywiscie do kliniki sie nie dodzwonisz!!!
Oni chyba i tak musza dzis do Was napisać co z resztą blastek. Będziecie musieli umówić się z całym prezesem i to nie bedzie łatwa rozmowa.. eh. Współczuję;(
 
reklama
Wlasnie rozmaiwalismy z MA..rasem i powiedzial ze w sytuacji klesk zywiolowych i innych ciezko bedzie cokolwiek wywalczyc a od wczoraj w PL jest oficjalnie wprowadzony stan epidemii... Proponuje ugode z klinika, i oczywiscie do kliniki sie nie dodzwonisz!!!

Jeśli radzi wam iść na ugodę to zróbcie jak mówi. Musisz wywalczyć teraz jak najwięcej pieniędzy za wasz stres i kuźwa trudną stymulację. A jeszcze może się okazać że masz następne 2 zarodki[emoji846].
Postaraj się jakoś dojść do siebie po tym wszystkim [emoji3590]. Najważniejsze co powie wam teraz klinika i o co im chodzi z tymi zanizonymi standardami hodowli [emoji848]
 
Cześć Dziewczyny 😘,
Trzymajcie kciuki jutro mam transfer mrozaka ❤️. Ostatni mam nadzieję, że będzie szczęśliwy 🥰. Dużo nas ostsnio złego spotkało plus to co się dzieje na świecie. Nie zaglądałam tu bo tydzień temu miałam, pogrzeb taty, nie udało się go uratować po tym teagicznym pożarze 😢😢. Ale może wstawi się za mną tam na górze 😊😊 I tym razem się uda 😊😊
Trzymam kciuki za Ciebie!!!!!!!!!! Bardzo mi przykro z powodu taty ;(. Silna z Ciebie babeczka !!!!!
 
Wszystkie jesteśmy jak tykająca bomba, hormony buzują. Ja na prawdę nie chciałam...u mnie hormony ciażowe i nie mam z kim się podzielić z obawami a na prawdę chce żeby moje dziecko oprócz miłości miało jeszcze inne rzeczy.
Powiem Ci nic odkrywczego ale ta miłość to 99%sukcesu. I czas jaki dziecku poświęcisz. Rzeczy są przeceniane, w sensie zabawki, gadżety. Nic tak nie luczy się jak uwaga i bliskość rodzica. A przyjemność rozglądania się za pierdołami jest i to też trzeba robić[emoji3] rozglądaj się, zbieraj opinie. Może w lipcu będzie na tyle bezpiecznie, że tu przyjedziecie i obejrzycie rzeczy na miejscu. A jak nie, to trudno, trzeba będzie liczyć na Internet [emoji6]
 
reklama
Do góry