reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki a powiedzcie mi coś o wyjściach z pasami do lasu. Bo wczoraj pisalyscie ze nie wolno ze to nie odpowiedzialne. Ale jak No pod domem wsiadam w auto jade do lasu z psem i wracam do domu to tez jakoś narażam się ie i innych na zarażenie ? Przepraszam może głupie pytanie ale jestem ostrożna, nie znam się na wszystkim i słucham mądrzejszych. Wczoraj z rana tez byliśmy w lesie a dzie już się zastanawiam bo wczoraj coś pisalyscie. Proszę dajcie znać
 
reklama
To dobrze. Głupio by było jakby się w sklepie przytulali ;) 🤩🤩🤩🤩🤩
Na szczęście ludzie trochę oczy otwierają i może przestaną bez potrzeby z domu wychodzić
Każdy grzecznie czeka np. chciałam banany to czekałam z dwa metry bo akurat ktoś też wybierał. Niestety widzlam też rodzinę z dziećmi w tym niemowlaka w wózku. Uważam, że ochrona sklepu powinna ich wywalić. Powinien być nakaz wchodzenia po jednej osobie, w sensie nie ma chodzenia razem po sklepie. W małych sklepikach można wchodzić po 3 osoby. Apteki to samo albo sprzedaż przez okienko. Widać , sporo się dzieje. Teraz mam wszystko na cały tydzień:)
 
Dziewczynki a powiedzcie mi coś o wyjściach z pasami do lasu. Bo wczoraj pisalyscie ze nie wolno ze to nie odpowiedzialne. Ale jak No pod domem wsiadam w auto jade do lasu z psem i wracam do domu to tez jakoś narażam się ie i innych na zarażenie ? Przepraszam może głupie pytanie ale jestem ostrożna, nie znam się na wszystkim i słucham mądrzejszych. Wczoraj z rana tez byliśmy w lesie a dzie już się zastanawiam bo wczoraj coś pisalyscie. Proszę dajcie znać
Ja bym jeździła. Jeśli nie macie żadnych objawów to dlaczego nie? W lesie nikogo nie zarazisz. Zresztą z psem rano też musisz wyjść.
 
Każdy grzecznie czeka np. chciałam banany to czekałam z dwa metry bo akurat ktoś też wybierał. Niestety widzlam też rodzinę z dziećmi w tym niemowlaka w wózku. Uważam, że ochrona sklepu powinna ich wywalić. Powinien być nakaz wchodzenia po jednej osobie, w sensie nie ma chodzenia razem po sklepie. W małych sklepikach można wchodzić po 3 osoby. Apteki to samo albo sprzedaż przez okienko. Widać , sporo się dzieje. Teraz mam wszystko na cały tydzień:)
Co za ludzie z niemowlakiem do sklepu ;(. Brak słów prosto w skupisko bakteri
 
Dziewczynki a powiedzcie mi coś o wyjściach z pasami do lasu. Bo wczoraj pisalyscie ze nie wolno ze to nie odpowiedzialne. Ale jak No pod domem wsiadam w auto jade do lasu z psem i wracam do domu to tez jakoś narażam się ie i innych na zarażenie ? Przepraszam może głupie pytanie ale jestem ostrożna, nie znam się na wszystkim i słucham mądrzejszych. Wczoraj z rana tez byliśmy w lesie a dzie już się zastanawiam bo wczoraj coś pisalyscie. Proszę dajcie znać
Mówili że z psem wyjść można, no bo jak inaczej [emoji848]. Dziś czytałam że gdzieś zamykają lasy.
Ja wczoraj też byłam z psami, ja mieszkam w małej wiosce i byłam zupełnie sama. I też się zastanawiam czy dobrze robię [emoji848][emoji848][emoji848].
Moją sister opieprzalam jak wyszła nad jezioro po porodzie i z dwójką dzieci, ona mieszka w miasteczku 5km odemnie ale musi przejść przez miasto żeby dotrzeć nad jezioro i to co innego[emoji848]. Sama już zgłupiałam czy mogę wyjść
 
Te wybory to jakieś nieporozumienie, w domu każą siedzieć ale na wybory to owszem, idź chętnie człowieku, nosz kuwa[emoji49]. Sami sobie zaprzeczają.
Wczoraj w tv się pojawił ten mały karakan jeb...any i gadał że do kościoła można chodzić [emoji33]. I że wyborów nie odwołają bo nie mają ku temu żadnych przesłanek
Probują zaklinać rzeczywistość, zakłamywać bo zaniżają liczbę chorych. Ale ja myślę ze to ma krótkie nóżki i przyjdzie taki czas, że będą się wycofywać i mówić coś zupełnie innego
 
Spróbuj za jakiś czas znowu, chyba że będzie tak jak Necia pisała, jak było w jej przypadku. Że zarodek miała a nie miał jej kto powiadomić bo nikt nie pracował
Chyba pracowali, ale raczej nie Ci ktorzy mają kontaktować się z pacjentami. Myślę ze u @bazylia128 tez tak jest, ze pracują, bo ktoś musi być teraz w labie.
 
reklama
Te wybory to jakieś nieporozumienie, w domu każą siedzieć ale na wybory to owszem, idź chętnie człowieku, nosz kuwa[emoji49]. Sami sobie zaprzeczają.
Wczoraj w tv się pojawił ten mały karakan jeb...any i gadał że do kościoła można chodzić [emoji33]. I że wyborów nie odwołają bo nie mają ku temu żadnych przesłanek
To tak a propos wyborow, . Niech tylko kaczka sie zarazi to zobaczymy jak bede gadac.
 

Załączniki

  • 90527513_2978125555573076_1562672156423225344_n.jpg
    90527513_2978125555573076_1562672156423225344_n.jpg
    81,1 KB · Wyświetleń: 56
Do góry