reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana po mojej pierwszej stymulacji tez nie doszło do punkcji, za dużo pęcherzy - zdaniem oczywiście lekarzy holenderskich. Dostałam przykaz ze mam brać dalej orgalutran i potem wdrożyć progesteron na wchłonięcie pęcherzyków. Za 2 miesiące podeszłam do kolejnej stymulacji. Tylko ze u mnie to trochę inna sytuacja bo za leki to ja w ogóle nie płaciłam. Tylko ten cholerny czas...
Coś mi się przypomina że pisałaś że wcale wysokiego amh nie masz więc skąd tyle pęcherzykow... Chyba że coś pomyliłam..
 
reklama
Ja pierdziele ale dlaczego tak ? To co ja mam myslec?

Tutaj jest regulamin - nie przeprowadzają punkcji poniżej 3 pęcherzy i powyżej 30. Jak się okazało po drugiej stymulacji było jeszcze więcej i to na niższych dawkach wiec od razu decyzja o punkcji i o mrożeniu wszystkiego, oczywiście nie dostałam ovitrelle tylko zastrzyk który nie zawiera hcg bo ten hormon wzmaga objawy hiperstymulacji.
 
Wiesz to jest tak indywidualna sprawa jak np strach przed lataniem samolotem... Ja osobiście mam jakis fetysz bo ja uwielbiam iść pod narkoze, naliczylam ich kilkanaście w swoim życiu a np.latać samolotem nienawidzę!
A miałaś już narkoze z intubacja ? Ja miałam ale dość dawno i w sumie nie kojarzę aby mówiono mi że to wyższe ryzyko.. Myśl o swoich jajkach a nie o usypianiu, jesteś już tak blisko że normalnie Ci zazdroszczę w tej całej sytuacji :laugh2: Ty lepiej myśl gdzie Ty te wszystkie dziatwy pakujesz w domku ;)
Jejjkuuu jak ja ci zazdroszcze ze tak lubisz narkoze ;) Tez bym mogla miec taki fetysz ile bym sobie wtedy rzeczy bod narkaza zrobila -oooooooooooo np cycki ;) 😅 😅 😅 Musisz miec bardzo zdyscyplinowany rozum 💪💪💪 bo moj to wiesz czesto mi plata figle ;) Nigdy nie mialam intubacji zawsze tylko takie krotkotrwale a i tak to bylo dla mnie wielkie wydarzenie ;) Co ty w tym lubisz? Wiecie co ostatio sobie wyobrazilam nie wiem czy kto ogladal the walkin dead i tam w pierwszym odcinku głowny bohater mial operacje jak zapadla pandemia na zombiaki... Wtedy wszyscy sie zarazili jego tak zostawili ;) I ja sobie wyobrazilam jak teraz mnie tez uspia wszyscy zachoruja na korone, spiepsza a ja sie obudze za jakis czas zupelnie sama w obliczu zaglady :o:o:o😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😅😅😅 no paranoja 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅
 
Tutaj jest regulamin - nie przeprowadzają punkcji poniżej 3 pęcherzy i powyżej 30. Jak się okazało po drugiej stymulacji było jeszcze więcej i to na niższych dawkach wiec od razu decyzja o punkcji i o mrożeniu wszystkiego, oczywiście nie dostałam ovitrelle tylko zastrzyk który nie zawiera hcg bo ten hormon wzmaga objawy hiperstymulacji.
A mi powiedziala ze te docapeptyl mnie wlasnie ratuje ;( a dlaczego nie powyzej 30 z czym to sie wiaze? Ze to niby niebezpieczne 😭😭😭😭😭 ja pierd.....le po co to napisalas 😭😭😭😭😭
 
Jejjkuuu jak ja ci zazdroszcze ze tak lubisz narkoze ;) Tez bym mogla miec taki fetysz ile bym sobie wtedy rzeczy bod narkaza zrobila -oooooooooooo np cycki ;) 😅 😅 😅 Musisz miec bardzo zdyscyplinowany rozum 💪💪💪 bo moj to wiesz czesto mi plata figle ;) Nigdy nie mialam intubacji zawsze tylko takie krotkotrwale a i tak to bylo dla mnie wielkie wydarzenie ;) Co ty w tym lubisz? Wiecie co ostatio sobie wyobrazilam nie wiem czy kto ogladal the walkin dead i tam w pierwszym odcinku głowny bohater mial operacje jak zapadla pandemia na zombiaki... Wtedy wszyscy sie zarazili jego tak zostawili ;) I ja sobie wyobrazilam jak teraz mnie tez uspia wszyscy zachoruja na korone, spiepsza a ja sie obudze za jakis czas zupelnie sama w obliczu zaglady :o:o:o😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😅😅😅 no paranoja 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅
Nie wiem co ja w tym lubię, chyba ten moment jak mam odjazd buhahahah Ale Ty masz wyobraźnię, faktycznie można sobie narobić sporo jak się lubi usypiac ;)
Ale powiem Ci sytuację że musiałam mieć operacyjnie poprawiona przegroda nosowa i podjęłam się tego zabiegu jak byłam na macierzyńskim bo jednak to się długo goilo ale...Karmilam wtedy piersią i lekarz odradzil narkoze bo było ryzyko że przez reset układu nerwowego utrace pokarm więc zgodzilam się na znieczulenie miejscowe! O zesz k.... To był koszmar ! Drugi raz bym się na to nie zgodziła ale pod kątem karmienia to byla dobra decyzja bo od operacji jak syn miał pół roku Kamila jeszcze 1.5 roku..
 
A mi powiedziala ze te docapeptyl mnie wlasnie ratuje ;( a dlaczego nie powyzej 30 z czym to sie wiaze? Ze to niby niebezpieczne [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] ja pierd.....le po co to napisalas [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

No u nas niestety boja się bardzo komplikacji - patrz objawów hiperstymulacji itd. Nie hospitalizuja i nie robią nic wiec boja się o każda hiperke. Przecież mi po punkcji kazali brać od razu chorobowe i wstawiać się na kontrole. Dzwonili i wypytywali się co u mnie. Generalnie zdziwieni byli ze poza wzdęciem u mnie zero problemów, a robili usg płuc itd.
 
reklama
Nie wiem co ja w tym lubię, chyba ten moment jak mam odjazd buhahahah Ale Ty masz wyobraźnię, faktycznie można sobie narobić sporo jak się lubi usypiac ;)
Ale powiem Ci sytuację że musiałam mieć operacyjnie poprawiona przegroda nosowa i podjęłam się tego zabiegu jak byłam na macierzyńskim bo jednak to się długo goilo ale...Karmilam wtedy piersią i lekarz odradzil narkoze bo było ryzyko że przez reset układu nerwowego utrace pokarm więc zgodzilam się na znieczulenie miejscowe! O zesz k.... To był koszmar ! Drugi raz bym się na to nie zgodziła ale pod kątem karmienia to byla dobra decyzja bo od operacji jak syn miał pół roku Kamila jeszcze 1.5 roku..
Ja tez lubie taki blogi stan ale ostatnio wcale nie pamietam zebym cos czula ze odlatuje... Poprsotu nawet nie pamietam kiedy zasnelam i juz sie obudzilam ;) Z tym miejscowym tez jest jazda. Trzy miesiace temu poszlam do lekarza ktory mi usuwal takie trzy brodawki z szyji i on musial je znieczulic miejscowo i jak mi wbijal kuuuzwa te igly w szyje to wtedy cieszylam sie ze punkcja bedzie pod narkoza ;) A idz z ta moja wyobraznia, do tego czasami sama do siebie gadam i sama sie do siebie smieje ;)
 
Do góry