reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dla mnie jesteś jak jakiś guru i idol do podziwiania i brania przykładu. Jakby się nie udało to bym zaczęła biegać mimo, że tego nienawidzę. Zumba super, zapindalanie z pasza albo zbożem super (achh kochane gospodarstwo rolne 😀) ale bieganie to ostatnia rzecz o jakiej myślałam.

Musi Ci się w końcu udać, wszystkie w Ciebie i Twoje piękne jajca wierzymy! Jeżeli równo dojrzewają to musi być przynajmniej kilka jak nie kilkanaście dojrzałych jajec z których będą piękne i dzielne zarodki 😘😘

I skoro tak wystrzeliłaś z tymi jajami, to się przyda organizmowi przerwa przed transferem. Pamiętaj "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" ✊✊✊✊✊✊💪💪💪💪

I trafiłaś na świetnego lekarza godnego pozazdroszczenia 😊
Jejku dziekuje kochana ;) Zanim doszlam do biegania to musialam sie duzo naspacerowac ;) Na razie nie przejmuje sie przekladaniem transferu bo wiedzialam ze tak bedzie ale chciala bym zeby juz byly jakies zarodki i bylo juz po ;)
 
reklama
Je
Jeszcze kilka i dni i sama to poczujesz😊Jak się teraz źle czujesz i wiadomo, ze będzie duuużo pęcherzyków to poproś od razu po wybudzeni o przeciwbólową kroplówkę. Mi to mega pomoglo na początku, a potem już było tylko lepiej
jku jak mi lepiej jak tak piszesz bo teraz mam w glowie juz tylko hiperke - ale to chyba nie zagraza zyciu co? I chyba wiedza co robią?
 
To ja tez się pochwalę 25 tc i 30 tc
 

Załączniki

  • 20200206_171009.jpg
    20200206_171009.jpg
    536 KB · Wyświetleń: 99
  • 20200309_204006.jpg
    20200309_204006.jpg
    503,8 KB · Wyświetleń: 94
Miałem 6 jajeczek ale tylko dwa się zaplodnily i zostały zamrożone. A Ty jesteś już po transferze e???
Niestety nie bo miałam 21 pecherzykow i lekka hiperke plus wysoki progesteron. Aktualnie przygotowuje się do transfery na cyklu sztucznym. Skoro masz tylko dwa 3 dniowe zarodki ro lepiej ze podadzą dwa. Ja mam dwie blastocysty a tez zapaladniali 6 ale u mnie właśnie w 3 dobie przestały się rozwijać prawidłowo co zapewne jest wina słabego nasienia.
 
Niestety nie bo miałam 21 pecherzykow i lekka hiperke plus wysoki progesteron. Aktualnie przygotowuje się do transfery na cyklu sztucznym. Skoro masz tylko dwa 3 dniowe zarodki ro lepiej ze podadzą dwa. Ja mam dwie blastocysty a tez zapaladniali 6 ale u mnie właśnie w 3 dobie przestały się rozwijać prawidłowo co zapewne jest wina słabego nasienia.
Ja też podchodzę na cyklu sztucznym. A Ty będziesz mieć dwa zarodki podawane czy jeden??
 
@Bazylia123 jaka ilość 😊😊 oby tylko jakosc byla tez super. A ile bedzie zapladnianych?
Ja przy 1 stymulacji mialam pobranych 27 komorek.i niestety bardzo zle to znosilam. Ale obylo sie bez hiperki:)
Jejku jak mnie pocieszylas a ile bylo pecherzyków ? U mnie jest zaznaczone ze wszystkie jakie sie dua i jakie tylko beda zdolne do zaplodnienia ;) Mam skonczone 36 lat wiec jest to jeden z plusow mojego wieku ;) Wiem ze jakosc moze byc slaba a staram sie myslec pozytywnie ;)
 
reklama
Jeden z polakow uciekl z SOR i zlapali go dopierio w Austrii, trzcia osoba zmarla ;( Łukaszek zaczal mi opowiadac ze dzwonila tesciowa i opowiadala ze jego starszy brat ma stan podgoraczkowy i tak panikuje ze tesciowa mu powiedziala ze jak mu zaraz przyperd....li to sie opamieta 😅 😅 😅 Zona go zamknela na gorze a ona siedzi z dzieckiem na dole ;) Ona zajmuje sie reklama w firmie CENOS i opowiadala ze wysylali dziennie kilkanascie tirow dostaw ;)
 
Do góry